+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montované dřevostavby

Klíčová slova: Montované dřevostavby

E-mail: info@montovane-drevostavby.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2009

Popis: Montované dřevostavby jsou rodinné domy s velmi dobrými tepelnými vlastnostmi v rozumné pořizovací ceně a rychlé realizaci. Dodáváme montované rodinné domy od zvenčí dokončeného domu až po dodávku na klíč v ceně i pod 1 milion Kč.

Web: www.montovane-drevostavby.cz

Další související informace

Montovany-dum.cz

montované domy, montovaný dům, montované dřevostav – Webová prezentace Montovany-dum.cz slouží jako informační stránka především pro lidi, kteří zvažují stavbu montovaného domu, nebo pro ty, kteří se pouze o tuto problematiku zajímají. Naleznete zde rovněž odkazy na stránky s podobnou tématikou.

Dřevostavby, rodinné domy

dřevostavby – Společnost Nice Wood se specializuje na kvalitní dřevostavby a montované stavby. Nabízíme atraktivní pevnou cenu, zaručujeme ekologičnost "provozu". Součástí našich služeb je i vyřízení stavebního povolení.

Nízkoenergetické domy

dřevostavby, montované domy, rodinné domy na klíč – Současná společnost DAM-STAVBY s.r.o. vznikla z původní společnosti Blanická truhlárna s.r.o, která se od 18.7.1995 zabývá výrobou a zpracováním dřeva od nákupu kulatiny až po výrobu montovaných domků. V počátku se převážná produkce společnosti orientovala na pořez kulatiny, prodej řeziva a jeho sušení včetně výroby drobných konstrukcí a přířezového materiál od roku 1998 se společnost začala zabývat výrobou a montáží hrubých montovaných domů na bázi dřevomodulů.

Načítání trvalo 1.9154 sekund.