+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Murárske práce Bratislava

Klíčová slova: zednické práce Bratislava, zednické práce

E-mail: lacneprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2012

Popis: Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce. Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU iv ZAHRANIČÍ

Web: www.murarskepracebratislava.webnode.sk/

Další související informace

Štukatérství Vintr

štuk, štuktérství, zednictví, zednické práce – Provádíme rekonstrukce a obnovu interiérů nejen u památkových objektů.Od roku 1995, kdy jsme obdrželi živnostenské oprávnění, se snažíme žít řemeslem. V počátcích jsme se věnovali zejména výrobě štukatérských prvků, renovaci fasád a interiérů.Od roku 1995, kdy jsme obdrželi živnostenské oprávnění, se snažíme žít řemeslem. V počátcích jsme se věnovali zejména výrobě štukatérských prvků, renovaci fasád a interiérů.Provádíme opravy památkových fasád jak s bohatou štukovou výzdobou, tak i klasické, kterým věnujeme veškerou řemeslnou péči.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Remeselné práce

Řemeslné práce, zednické práce, malířské práce – Provádíme zednické a veškeré řemeslné práce v Bratislavě a okolí do 60 km. / Případně i v zahraničí ... / Děláme: Zednické, stavební, malířské, sádrokartonářské, zateplovací, zemní, kamenické, vodoinstalační, elektroinštalatérske ... práce.

Načítání trvalo 0.1890 sekund.