+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Murárske práce Bratislava

Klíčová slova: zednické práce Bratislava, zednické práce

E-mail: lacneprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2012

Popis: Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce. Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU iv ZAHRANIČÍ

Web: www.murarskepracebratislava.webnode.sk/

Další související informace

Štukatérství Vintr

štuk, štuktérství, zednictví, zednické práce – Provádíme rekonstrukce a obnovu interiérů nejen u památkových objektů.Od roku 1995, kdy jsme obdrželi živnostenské oprávnění, se snažíme žít řemeslem. V počátcích jsme se věnovali zejména výrobě štukatérských prvků, renovaci fasád a interiérů.Od roku 1995, kdy jsme obdrželi živnostenské oprávnění, se snažíme žít řemeslem. V počátcích jsme se věnovali zejména výrobě štukatérských prvků, renovaci fasád a interiérů.Provádíme opravy památkových fasád jak s bohatou štukovou výzdobou, tak i klasické, kterým věnujeme veškerou řemeslnou péči.

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Dřevostavby

montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby – LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

Načítání trvalo 0.2152 sekund.