+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Murárske práce cena

Klíčová slova: Zednické práce cena, zednické práce,

E-mail: zateplovacieprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2012

Popis: Děláme všechny zednické práce velké i menší zákazky.Rekonštrukcie bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce. Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce.

Web: www.murarskepracecena.webnode.sk/

Další související informace

Štukatérství Vintr

štuk, štuktérství, zednictví, zednické práce – Provádíme rekonstrukce a obnovu interiérů nejen u památkových objektů.Od roku 1995, kdy jsme obdrželi živnostenské oprávnění, se snažíme žít řemeslem. V počátcích jsme se věnovali zejména výrobě štukatérských prvků, renovaci fasád a interiérů.Od roku 1995, kdy jsme obdrželi živnostenské oprávnění, se snažíme žít řemeslem. V počátcích jsme se věnovali zejména výrobě štukatérských prvků, renovaci fasád a interiérů.Provádíme opravy památkových fasád jak s bohatou štukovou výzdobou, tak i klasické, kterým věnujeme veškerou řemeslnou péči.

Murárske práce

Zednické práce, zednické práce Bratislava – Rekonstrukce bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce. Předělávání bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní, stavební práce, omítky, stěrky, ploty, podlahy ... Práce provádíme v Bratislave a po celém Slovensku i v Zahraničí.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.