+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Murárske práce

Klíčová slova: Zednické práce, zednické práce Bratislava

E-mail: lacneprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2012

Popis: Rekonstrukce bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce. Předělávání bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní, stavební práce, omítky, stěrky, ploty, podlahy ... Práce provádíme v Bratislave a po celém Slovensku i v Zahraničí.

Web: www.murarskeprace.net/

Další související informace

Zednické práce

Zednické práce – Zednické práce Služby pro bydlení Praha Stránky pro zákazníky poptávající a firmy nabízející zednické práce Štuky, omítky, dlažby, obklady - Zednické práce na klíč Služba pro firmy - celá ČR Provádíte zednické práce, máte zájem o zakázky ?

Lacné murárske práce

Zednické práce, kamenické práce, malířské práce – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojný.Vykonávame: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU.Cenu GARANTUJEME NIŽŠÍ NEŽ KONKURENCE

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.1896 sekund.