+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Murárske práce

Klíčová slova: Zednické práce, zednické práce Bratislava

E-mail: lacneprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2012

Popis: Rekonstrukce bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce. Předělávání bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní, stavební práce, omítky, stěrky, ploty, podlahy ... Práce provádíme v Bratislave a po celém Slovensku i v Zahraničí.

Web: www.murarskeprace.net/

Další související informace

Zednické práce

Zednické práce – Zednické práce Služby pro bydlení Praha Stránky pro zákazníky poptávající a firmy nabízející zednické práce Štuky, omítky, dlažby, obklady - Zednické práce na klíč Služba pro firmy - celá ČR Provádíte zednické práce, máte zájem o zakázky ?

ZEDNICTVÍ CROMEČKA

Zednické práce – Naše firma si Vám dovoluje nabídnout veškeré stavební práce týkající se Vaší novostavby,stavební úpravy,zateplení budov,přístavby či rekonstrukce objektů, a to: zednické práce - omítkářské a fasádní práce -obkladačské práce,bytových jader,koupelny,výstavba domů,rodinné domy - montážní práce. Půjčovna rámového fasádního lešení Plettac SL 70 montáž fasádního rámového lešení demontáž fasádního rámového lešení pronájem fasádního rámového lešení

DRIFT STAV s.r.o.

zednické práce,stavební,práce,nymburk,poděbrady – Výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč, rekonstrukce, stavební dozory a veškeré stavební činnosti. Stavební rozpočty a poradenství v oblasti výstavby rodinných domů. Poskytovaní odborných studií a posudků.

Načítání trvalo 0.2465 sekund.