+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

N&H - Hevea Brasiliensis

Klíčová slova: Hevea, Hevea Wood, dřevo Hevea, kaučukovník, rubbe

E-mail: info@heveawood.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2008

Popis: Jsme přímí dovozci spárových desek průběžných a cinkovaných z Hevea (Hevea Brasiliensis, Kaučukovník, Malajský dub). Hevea je světlé tropické dřevo, vlastnostmi a vzhledem podobné dubu ale o polovinu levnější. Velkoobchodní a maloobchodní prodej.

Web: www.heveawood.cz

Další související informace

Kácení stromů a zahradnic

kácení, rizikové kácení, prořezávání stromů, dřevo – Provádíme kácení stromů ve prořezávání vzrostlých stromů, frézování a odstraňování pařezů pro Prahu a Středočeský kraj. Pracujeme při ztížených podmínkách, v prostorách, kde není možné strom pokácet celý najednou, například stromy v husté zástavbě, v zahradách, nakloněné, stromy, které zasahují nad elektrické vedení, nad střechy. Kácení se provádí postupným seřezáváním stromu od koruny dolů, větve se spouští na lanech do přesně vymezeného prostoru. Horolezecké vybavení nám dovoluje vyšplhat do jakékoli výšky, používáme žebříky, horolezecká lana, plošiny a kvalitní zahradnické vybavení. řetězové a teleskopické motorové pily a pily na vyvětvování, drtiče větví, motorové kosy. Po dobu samostatné existence firmy Brouček od roku 1997 ještě ani jednou nedošlo k pojistné události, přesto jsme samozřejmě proti veškerým škodám plně pojištěni.

Barvy Dulux

Barvy Dulux, dulux, barvy, dulux barvy, na dřevo – Barvy DULUX barevné kombinace, barevné trendy. Barvy DULUX jsou zárukou kvality, barvy na stěny, fasády, dřevo a kov. Barvy DULUX mají výbornou prodyšnost a trvanlivost, dají se použít na sádrokarton, omítku, beton, umakart, dřevotřísku.

Palivové dřevo

palivové dřevo, palivové dřevo prodej, palivové dř – Výroba a prodej palivového a krbového dříví. Rozvoz dřeva na topení v regionu. Nabízené palivové dřevo je určené na topení v krbech, moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.