+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

N&H - Hevea Brasiliensis

Klíčová slova: Hevea, Hevea Wood, dřevo Hevea, kaučukovník, rubbe

E-mail: info@heveawood.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2008

Popis: Jsme přímí dovozci spárových desek průběžných a cinkovaných z Hevea (Hevea Brasiliensis, Kaučukovník, Malajský dub). Hevea je světlé tropické dřevo, vlastnostmi a vzhledem podobné dubu ale o polovinu levnější. Velkoobchodní a maloobchodní prodej.

Web: www.heveawood.cz

Další související informace

Štípačky na dřevo

Štípačky na dřevo, štípačky, štípačka na dřevo – Stránka zaměřená na prodej štípačiek na dřevo a štípacích poloautomatů. Vyberte si Štípačku na dřevo podle vašich představ v našem e-shopu online. Stránka zaměřená na prodej štípačiek na dřevo a štípacích poloautomatů. Vyberte si Štípačku na dřevo podle vašich představ v našem e-shopu online.

LEVNE DREVO

LEVNE DREVO,PALIVOVE DREVO OPAVA,BRIKETY,PELETY – Palivove drevo Opava,stipane drevo na rozmer,ktery vam vyhovuje,brikety smrkové,bukove,dubove,pelety bez kury.rozvoz Opava,Bruntal,Krnov při odberu celeho auta coz je 8,5 metru doprava zadarmo.smrk 799,buk 1090

Palivové dřevo Brno, Prod

palivové dřevo, palivové dřevo brno – Prodej palivového dřeva v Brně a okolí, dřevěných briket, lesnické práce. Naše firma má historii od roku 1994, což se výrazně projevuje na našich zkušenostech v lesní práci. Disponujeme potřebnou lesní technikou.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.