+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NANOIMPREG spol. s r.o

Klíčová slova: Nanotechnologie, ochranné nástřiky, ochrana fasád

E-mail: info@nanoimpreg.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Provádíme profesionální ochranné nástřiky nejmodernější Nanotechnologií na všechny známé povrchy a materiály které máme v nabídce. Jsme připraveni jednat a řešit o zakázce v případě zvláštních nebo jinak netradičních povrchů materiálů dle dalších specifikacích zákazníka přímo na místě, kdy provedeme sondu pro zjištění struktury a složení daných ploch,materiálů a povrchů.

Web: www.nanoimpreg.cz

Další související informace

CORTEC

Cortec antikorozní ochrana vašich výrobků – Antikorozní ochrana Cortec VpCI jsou těkavé inhibitory koroze vytvářející molekulární vrstvu na povrchu železných i neželezných kovů a spolehlivě je tak chrání proti korozivnímu vlivu vlhkosti, SO2 a H2S. Inhibitory koroze poskytuji dočasnou ochranu před korozí, nemění strukturu materiálu ani jeho vlastnosti a po odstranění VpCI obalu nebo jiného nosného média z chráněného povrchu vyprchají a chráněný díl je možno dále libovolně povrchově upravovat, nebo beze změn používat.

Nano přípravky

nanotechnologie, nano impregnace, nano ochrana – E-shop specializovaný na čistící a ochranné prostředky na bázi nanotechnologie. V naší nabídce najdete nano přípravky na veškeré povrchy a materiály. Nanotechnologie je považována za jednu z klíčových technologií 21. století. Vyzkoušejte naše produkty a uvidíte sami!

Načítání trvalo 0.0667 sekund.