+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NANOIMPREG spol. s r.o

Klíčová slova: Nanotechnologie, ochranné nástřiky, ochrana fasád

E-mail: info@nanoimpreg.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Provádíme profesionální ochranné nástřiky nejmodernější Nanotechnologií na všechny známé povrchy a materiály které máme v nabídce. Jsme připraveni jednat a řešit o zakázce v případě zvláštních nebo jinak netradičních povrchů materiálů dle dalších specifikacích zákazníka přímo na místě, kdy provedeme sondu pro zjištění struktury a složení daných ploch,materiálů a povrchů.

Web: www.nanoimpreg.cz

Další související informace

Hotel GARNI v Českých Budějovicích

Hotel GARNI,ubytování v Českých – Tříhvězdičkový hotel GARNI se nachází 5 minut pěší chůze od centra města.Ubytování je nabízeno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, některé pokoje jsou vybavené televizorem. Hotel disponuje celkovou kapacitou 83 lůžek. Ke klidu hostů jistě přispěje uzavřené parkoviště a uzamykatelná místnost pro úschovu kol.Hotel Garni nabízí možnost připojení k internetu na recepci a na pokojích, možnost pronájmu školících místností, 24-hodinovou recepčí službu

Penzion NIVA v Široké Nivě

Penzion NIVA,ubytování v Široké – Penzion Niva se nachází v Široké Nivě.Nabízí ubytování o celkové kapacitě 16 hostů, hosté nad kapacitu po dohodě. Čtyři 2 až 4 lůžkové prostorné apartmány. Každý apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením WC, sprchový kout, umyvadlo. Vybavená kuchyňka. TV se satelitem, rádio s CD.Penzion nabízí stravování vlastní, v apartmánech je plně vybavená kuchyňská linka s nádobím, varnou deskou, lednicí a varnou konvicí. Obchod ve vzdálenosti 100 m. Nebo si můžete zajít na jídlo do restaurace v okolí a pochutnat si na nějaké dobré specialitě.Parkování je u objektu. Domácí mazlíček po dohodě. Objekt je nekuřácký.

Ochranné nerez rámy

ochranné rámy, nerez rámy pro auta – Nerez rámy jsou moderním doplňkem nejen vizuálním, ale i bezpečnostním pro většinu automobilů. Kvalitní nerezový rám jako součást vozu. Na českém trhu je v prodeji je široká nabídka ochranných rámů a dalších ochranných prvků na vozidla.

Načítání trvalo 3.2215 sekund.