+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NEDPasiv

Klíčová slova: nízkoenergetický, pasivní, rodinný dům,

E-mail: info@nedpasiv.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2009

Popis: výstavba nízkoenergetických a pasivních domů zaměřených na nízké provozní náklady, komfort bydlení, moderní technologie a příznivé ceny, vše podle přání a možností klientů, včetně komplexního servisu, s působností na celém území ČR.

Web: www.nedpasiv.cz

Další související informace

Pasivní a nízkoenergetick

pasivní domy, rodinný dům, nízkoenergetická stavba – Informační server o nízkoenergetických stavbách, pasivních domech a dřevostavbách. Oborový katalog stavebních firem, architektů a dodavatelů stavebních materiálů. Slovník pojmů ve stavebnictví. Recenze stavebních materiálů.

Nízkoenergetické domy Brn

nízkoenergetické domy brno, nízkoenergetický dům, – Společnost Stavmont Brno, s.r.o. je stavební společnost realizující nízkoenergetické domy v Brně na klíč pomocí vlastní konstrukce STB Block - termoizolačních panelů. Zajistíme komplexní realizaci Vašeho projektu včetně financování.

Dřevostavby na klíč

dřevostavby, rodinný dům, bungalov, dům na klíč – Dřevostavby na klíč SPIRAX s.r.o. Rodinné domy na klíč, novostavby kdekoli v ČR, nejprodávanější Bungalovy, nízkoenergetické dřevostavby trend pohodlného a komfortního bydlení. Dřevostavby za dobrou cenu, rodinné domy s minimálními provozními náklady. Bungalovy i jiné dřevostavby s výstavbou na klíč i u Vás.

Načítání trvalo 3.3347 sekund.