+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nejlevnejsidrevostavby.cz

Klíčová slova: nizkoenergeticke, domy, dum, na klic, drevostavby,

E-mail: reklama@nejlevnejsidrevostavby.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2012

Popis: Stavba domu na klíč – od zahajovacích prací po dokončovací práce. Informujte se u nás na možnosti stavby rodinného domu na klíč naší firmou. Dejte domu nový kabát a oblékněte jej – provedeme zateplení Vašeho domu.

Web: www.nejlevnejsidrevostavby.cz

Další související informace

Rodinné domy na klíč

dům, domy, dřevostavba, dřevěný dům, pasivní dům – Dodáváme pro Vás: Montované domy, roubené domy, roubenky, ekodomy, pasivní domy, nízkoenergetické domy, dřevodomy, dřevostavby, dřevěné vily, bungalovy, dvojdomy, vybavení do domu a kompletní servis pro zákazníky - financování, projektování, plánování, kalkulace a inženýrská činnost.

Projektování staveb

rodinný, dům, pozemní, stavby, projek,projektování – Projekčí kancelář zabývající se pozemními stavbami, rekonstrukcemi a dozorem staveb. Hledáme optimální řešení mezi funkcí a vynaloženými náklady. Projekty vypracováváme v úzké spolupráci se zákazníkem.

Rodinné domy na klíč, dře

dřevostavba, nízkoenergetický, dům, na klíč, rodin – Nabízíme výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, dřevostavby, zděné stavby. Stavby provádíme včetne základové desky, nebo jen hrubé stavby. Vypracování projektové dokumentace. Služby stavbyvedoucího a stavebního dozoru. Individuální plán výstavby.

Načítání trvalo 0.0788 sekund.