+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Největší výběr jezírek

Klíčová slova: zahradni jezirka, fotogalerie

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2009

Popis: Současný trend který souvisí s výstavbou rodinných domů je mít udržovanou zahradu se vším co k takové zahradě patří. Z tohoto důvodu zahradní architekti při realizaci zahrady často zakomponují i zahradní jezírka.

Web: www.jezirka-zahradni.com

Další související informace

Filtrace Filtomatic

zahradní jezírka, koupací jezírka, filtrace – Filtry pro zahradní jezírka Filtomatic OASE - vestavěné UV lampy i výpustní kalová čerpadla, automatické samočištění pomocí nastavených čistících programů, snadná montáž u každého jezírka. Nespornou výhodou řady filtrů pro zahradní jezírka Filtomatic je možnost jejich zapuštění do země, a odpadá tudíž věčný problém, kam umístit filtr, aby nepřekážel.

Beatin Aqua s.r.o. - zahradní jezírka

interiérová, zahradní jezírka, akvarijní, Jezírkov – Nabízíme zahradní jezírka, fontány a akvarijní techniku. Čerpadla, filtrační zařízení a fólie pro jezírka. Osvětlovací systémy a dekorace pro jezírka. Prostředky proti řasám, skimry, potoky a řečiště, jezírková chemie, poradenství.

Stavba jezírka

zahradní jezírka, akvária na klíč, závlahy – Zahradní jezírka, ale i koupací jezírka jako součást zahrady. Vše o stavbě a péči o zahradní jezírka na jednom místě: volba místa pro zahradní jezírko, návod na pokládání jezírkové fólie, nebo jak vybrat filtraci pro zahradní jezírko a mnohé jiné.

Načítání trvalo 0.0752 sekund.