+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Největší výběr jezírek

Klíčová slova: zahradni jezirka, fotogalerie

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2009

Popis: Současný trend který souvisí s výstavbou rodinných domů je mít udržovanou zahradu se vším co k takové zahradě patří. Z tohoto důvodu zahradní architekti při realizaci zahrady často zakomponují i zahradní jezírka.

Web: www.jezirka-zahradni.com

Další související informace

Aquamax - čerpadla

zahradní jezírka, aquamax, oase – Aquamax - výrobní řada čerpadel pro zahradní a koupací jezírka německého výrobce OASE GmbH. Popis jednotlivých typů čerpadel, ilustrační fotografie a další informace o řadách čerpadel Aquamax Start, Aquamax ECO, Aquamax CWS a Aquamax DRY

Star-Fish

zahradní jezírka, ryby, filtrace, kapr koi – Star-Fish staví zahradní jezírka a vodní zahrady, koupací jezírka a chovná jezírka Koi, prodej vodních rostlin a okrasných ryb, včetně japonských ornamentálních kaprů Koi. Poskytuje montáž a výrobu filtrací a instalace vodních čerpadel. Star-Fish nabízí celoroční údržbu i servis kolem jezírka, odborné konzultace a zkušenosti se zárukou té nejvyšší kvality.

Star-Fish

zahradní jezírka, ryby, filtrace, čerpadla – Internetový obchod s komplexním sortimentem pro zahradní jezírka, koupací jezírka a chov okrasných ryb. Prodej vodních rostlin a KOI kaprů. Pečlivě jsme pro vás vybrali ta nejlepší čerpadla, filtrace, fólie a další komponenty nezbytné pro stavbu jezírek. Najdete zde zboží, které ocení jak domácí kutilové a hobby fanoušci, tak i profesionálové v oblasti realizace koupacích a Koi jezírek.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.