+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Největší výběr jezírek

Klíčová slova: zahradni jezirka, fotogalerie

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2009

Popis: Současný trend který souvisí s výstavbou rodinných domů je mít udržovanou zahradu se vším co k takové zahradě patří. Z tohoto důvodu zahradní architekti při realizaci zahrady často zakomponují i zahradní jezírka.

Web: www.jezirka-zahradni.com

Další související informace

Star-Fish

zahradní jezírka, ryby, filtrace, kapr koi – Star-Fish staví zahradní jezírka a vodní zahrady, koupací jezírka a chovná jezírka Koi, prodej vodních rostlin a okrasných ryb, včetně japonských ornamentálních kaprů Koi. Poskytuje montáž a výrobu filtrací a instalace vodních čerpadel. Star-Fish nabízí celoroční údržbu i servis kolem jezírka, odborné konzultace a zkušenosti se zárukou té nejvyšší kvality.

Okrasná jezírka

okresné jezírka, koi kapr, zahradní jezírka – Stránky pro milovníky okrasných jezírek, koi kaprů, karasů, shubunkinů a ostatních ryb. Stránky obsahují Články, Nabídku chovatelů, Inzerci, Fórum, Kalendář akcí a Adresář firem. Stránky jsou jedinečné tím, že je vytváří sami uživatelé.

Zahradní jezírka a koupací jezírka

jezírka, zahradní jezírka – Jezírka Brno realizuje zahradní a koupací jezírka, prodej okrasných ryb. Provoz kamenného obchodu v Brně s příslušenství pro zahradní jezírka. Folie, čerpadla, filtry, UV lampy prodáváme také KOI kapry, jesetery a další ryby.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.