+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Největší výběr jezírek

Klíčová slova: zahradni jezirka, fotogalerie

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2009

Popis: Současný trend který souvisí s výstavbou rodinných domů je mít udržovanou zahradu se vším co k takové zahradě patří. Z tohoto důvodu zahradní architekti při realizaci zahrady často zakomponují i zahradní jezírka.

Web: www.jezirka-zahradni.com

Další související informace

Aquamax - čerpadla

zahradní jezírka, aquamax, oase – Aquamax - výrobní řada čerpadel pro zahradní a koupací jezírka německého výrobce OASE GmbH. Popis jednotlivých typů čerpadel, ilustrační fotografie a další informace o řadách čerpadel Aquamax Start, Aquamax ECO, Aquamax CWS a Aquamax DRY

Beatin Aqua s.r.o. - zahradní jezírka

interiérová, zahradní jezírka, akvarijní, Jezírkov – Nabízíme zahradní jezírka, fontány a akvarijní techniku. Čerpadla, filtrační zařízení a fólie pro jezírka. Osvětlovací systémy a dekorace pro jezírka. Prostředky proti řasám, skimry, potoky a řečiště, jezírková chemie, poradenství.

Výstavba zahradních jezírek a bazénů

hydroizolace, bazény, zahradní jezírka, hydroizola – Firma Hizol s.r.o. realizuje hydroizolace vodních staveb, jako jsou zahradní jezírka, bazény a kalové nádrže. Zahradní jezírka a bazény stavíme ve všech možných tvarech dle přání zákazníka. Pro zahradní jezírka používáme kvalitní fólie.

Načítání trvalo 0.1216 sekund.