+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Neralakstav s.r.o.

Klíčová slova: stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce interi

E-mail: lakstavner@c-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2008

Popis: Stavební firma provádí stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce interiérů a exteriérů, zateplování fasád, montáž sádrokartonových systémů, podlahářské práce, zednické, malířské, tapetářské, instalatérské, topenářské, lakýrnické i výškové práce.

Web: www.neralakstav.cz

Další související informace

Rodinné domy na klíč

rodinné domy na klíč, přestavba, rekonstrukce – Výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč, včetně projektu, stavebního povolení a pomoci při zajištění financování. Dále provádíme rekonstrukce, fasády, inženýrské sítě, zateplovací systémy a další stavební činnosti.

Centrum staveb

Dům na klíč, domy, stavby , nízkoenergetický dům – Centrum staveb je specializovaný zprostředkovatel staveb na klíč. Dodáme Vám do 48hodin kvalitní stavební firmy pro dřevostavby, nízkoenergetické i pasivní domy. Společnosti jsou interně hodnoceny a vybírány jsou pouze ty nejspolehlivější. Dále zajišťujeme základové desky, inženýrskou činnost, projektování, stavební dozor a další činnosti spojené se stavebním oborem.

Stavební firma Praha - stavby na klíč

Stavební firma Praha, Stavby na klíč, Rekonstrukce – Zajišťujeme stavby na klíč, rekonstrukce domů a bytů, projektovou činnost, stavební dozor apod. Naše stavební firma Praha klade důraz na vysokou kvalitu prací a individuální přístup k zákazníkům.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.