+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nízkoenergetické rodinné domy

Klíčová slova: nízkoenergetické domy

E-mail: centrumniz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2012

Popis: Nízkoenergetické domy jsou hitem několika posledních let. V rámci zvyšování cen energií se stále více skloňují termíny jako energetická náročnost, zateplení a pasívní domy. Zjistěte vše co o nízkoenergetických domech.

Web: centrum-nizkoenergeticke-domy.cz/

Další související informace

ekopro

dřevostavby, domy na klíč, nízkoenergetické domy, – Dřevostavby, nízkoenergetické rodinné domy na klíč. Stavíme montované domy na klíč z ekopanelu. Stavební systém ekopanel - rychlá stavba, minimum starostí, příjemné bydlení, úsporný provoz. Zajistíme vše spojené se stavbou - hrubá stavba nízkoenergetických rodinných domů, montáž příček, podhledů a půdních vestaveb, topenářství, vodoinstalatérství, pergoly, zahradní nábytek, truhlářské, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, fasády.

Nízkoenergetické domy Brn

nízkoenergetické domy brno, nízkoenergetický dům, – Společnost Stavmont Brno, s.r.o. je stavební společnost realizující nízkoenergetické domy v Brně na klíč pomocí vlastní konstrukce STB Block - termoizolačních panelů. Zajistíme komplexní realizaci Vašeho projektu včetně financování.

Pasivní novostavby

novostavby, nízkoenergetické domy – Nabízíme zpracování projektů rodinných a bytových domů. Pasivní domy významně přispívají k úspoře energie a zvyšují komfort vašeho bydlení. Využívají co nejefektivněji tepelné zisky, které mají k dispozici. Po sestavení prvotní energetické studie navrhneme ekonomicky nejlevnější řešení s výstupy provozních energií a předběžné cenové kalkulace na pořízení takto prováděné stavby.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.