+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nízkoenergetické rodinné domy

Klíčová slova: nízkoenergetické domy

E-mail: centrumniz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2012

Popis: Nízkoenergetické domy jsou hitem několika posledních let. V rámci zvyšování cen energií se stále více skloňují termíny jako energetická náročnost, zateplení a pasívní domy. Zjistěte vše co o nízkoenergetických domech.

Web: centrum-nizkoenergeticke-domy.cz/

Další související informace

Energy Domy

Rodinné domy, projekty domů, nízkoenergetické domy – Výstavba rodinných domů po celé ČR - nabízíme typové rodinné domy a projekty dle našeho katalogu. Možnost provedení jakýchkoli změn v typových projektech. Specializujeme se na výstavbu hrubé stavby, od základů po střechu.

Dřevostavby

dřevostavby, nízkoenergetické domy, montované domy – Stavební firma WOOD SYSTEM zabývající se výhradně výstavbou rodinných domů, dřevostaveb. Domy stavíme dle individuální projektové dokumentace, jsme schopni pro Vás postavit jakýkoliv dům, který se Vám líbí a který bude splňovat Vaše nároky a požadavky.

Starhaus

dřevostavby, stavby na klíč, nízkoenergetické domy – Firma se zabývá stavbou rodinných domů na klíč, dřevostaveb, nízkoenergetických domů.Společnost StarHaus s.r.o. disponuje nejmodernějšími ověřenými technologiemi v oboru dřevostaveb. Používáme jen ty nejkvalitnější certifikované materiály, výhodou je také naše know-how s unikátním vylepšením stavebních dílů na bázi prefabrikátů připravovaných ve vlastní výrobní hale. Výsledkem je rychlá výstavba domu na staveništi a tím i velmi příznivý termín výstavby.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.