+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NORDRESINE.CZ

Klíčová slova: stavebni chemie, prodej stavebnich materialu

E-mail: info@nordresine.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Společnost NORD RESINEŸ SPA Vám poskytuje materiály v oblasti stavební chemie. Tekuté impregnační přípravky, lepidla, hydroizolace, ošetřování povrchů z pálených cihle,kamene, sanace betonu a další...

Web: www.nordresine.cz

Další související informace

OKAL CZ s.r.o.

dřevostaby,rodinné domy,montované stavby – OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.1848 sekund.