+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NORDSTAV a.s.

Klíčová slova: dřevostavby,domy na klíč

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2008

Popis: Provádíme kompletní stavební práce, od inženýrské a projekční činnosti až po realizaci. Kromě klasického pozemního stavitelství jsou naší další specializací rodinné domy na klíč a dřevostavby. Z nabídkového listu vybíráme - inženýrská činnost, projekční činnost, bytová, nebytová a průmyslová výstavba, rekonstrukce, inženýrské sítě, rodinné domy na klíč, zděné, dřevostavby, nízkoenergetické a montované domy.

Web: nordstav.cz

Další související informace

zateplení fasád

zateplení fasád, stavba domu na klíč – zateplení fasád, revitalizace panelových domů, domy na klíč, stavba domu,rekonstrukce, okna a dveře, kovovýroba, foukaná izolace,poradenství,výstavba,případně montáž oplocení domů,bazény

Dřevostavby na klíč

dřevostavby, rodinný dům, bungalov, dům na klíč – Dřevostavby na klíč SPIRAX s.r.o. Rodinné domy na klíč, novostavby kdekoli v ČR, nejprodávanější Bungalovy, nízkoenergetické dřevostavby trend pohodlného a komfortního bydlení. Dřevostavby za dobrou cenu, rodinné domy s minimálními provozními náklady. Bungalovy i jiné dřevostavby s výstavbou na klíč i u Vás.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.