+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nortrafic s.r.o. - zateplování staveb

Klíčová slova: zateplování staveb

E-mail: nortrafic@nortrafic.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2013

Popis: NORTRAFIC s.r.o. byla založena dne 7.2. 2000 za spoluúčasti norské firmy Trafico AS. Zabýváme se zateplováním staveb, spolupracujeme na projektech památkově chráněných objektů. Zajišťujeme stavební dozor.

Web: www.nortrafic.cz

Další související informace

Hydroizolace MINAR

hydroizolace, vodotěsné izolace staveb – Hydroizolace, vodotěsné izolace staveb - Minar. Velkoobchodní společnost nabízí hydroizolační materiály (hydroizolační folie) a kompletní izolační systémy pro povlakové hydroizolační technologie včetně komplexních služeb firmám provádějícím vodotěsné izolace staveb (kotevní technika hydroizolace).

Hračky, hry, puzzle,karty

Hračky, hry, puzzle, karty, plyšové hračky, staveb – V našem obchodě naleznete nejen hračky pro holky a kluky, ale i společenské hry a puzzle. Dřevěné a plyšové hračky, stavebnice a nebo hračky na zahradu na písek, figurky vojáků a nebo zvířátek. Prodáváme i edukační a výtvarné hračky pro rozvíjení dětské fantazie a dokonce i nabízíme hračky pro nejmenší.

Stavba

stavba, stavebnictví, realizace staveb – Firma Irbos s.r.o. má dlouholetou tradici a bohaté zkušnosti v oblasti stavebnictví. Mezi služby, které nabízí, patří například příprava i realizace staveb, dotační poradenství a stavební dozor. Vysoká úroveň a kvalita služeb Vás nezklame.

Načítání trvalo 0.0786 sekund.