+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nortrafic s.r.o. - zateplování staveb

Klíčová slova: zateplování staveb

E-mail: nortrafic@nortrafic.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2013

Popis: NORTRAFIC s.r.o. byla založena dne 7.2. 2000 za spoluúčasti norské firmy Trafico AS. Zabýváme se zateplováním staveb, spolupracujeme na projektech památkově chráněných objektů. Zajišťujeme stavební dozor.

Web: www.nortrafic.cz

Další související informace

Stavby na klíč a zateplov

stavby na klíč, zateplování budov – Prezentace firmy BRICK - STAV CZ s.r.o., která provádí stavby na klíč, zateplování budov a výměnu oken.

Bros Bau s.r.o.

realizace staveb – Nabízíme realizaci staveb pro čistírny odpadních vod a průmyslové stavby, haly. Dále administrativní budovy a stravovací provozy včetně staveb hotelového typu, soukromé bytové objekty. Máme zkušenosti s rekonstrukcí objektů.

Slach-fasády

Zateplovaní fasád ,Opravy fasád ,Nátěry fasád – Zateplení fasád provádíme jak s polystyrenem, tak s minerální vatou výhradně s certifikovanými systémy. Na tyto certifikované systémy jsme odborně proškoleni a po celou dobu realizace zakázky pracují pouze čeští řemeslníci. Sestavíme Vám celkovou cenovou kalkulaci zdarma, dohodnutá cena je pevná a nebude překročena. Hlavní prioritou je pro nás Vaše spokojenost.

Načítání trvalo 1.8317 sekund.