+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NORWIT SLOVAKIA

Klíčová slova: minibagre, minirýpadlá, stavebné stroje, vibračné

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2012

Popis: Predaj, servis, prenájom, stavebné stroje, vibračné dusadlá, pechy, dosky, valce, finišery, minirýpadlá, minibagre, kompresory, hladičky betónu, omietačky, čerpadlá betónu, rezačky drážok, píly. NORWIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Web: www.norwit.sk

Další související informace

Stavba hrou

sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro – Provozujeme internetový obchod Stavba hrou - prodej stavebního materiálu jako sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro, posuvné dvere, vchodové striešky apod. Doprava zboží po celém Slovensku v ceně.

Lisovací stroje

lisovací stroje, lisovací stroj, stroje lisovací, – Společnost Moas cs s.r.o. dodává kvalitní lisovací stroje. Lisovací stroje Mäder pressen se vyznačují tuhostí konstrukce, přesným vedením a nízkou hlučností. Vyberte si lisovací stroje z naší rozmanité nabídky.

Parkhotel Opava v Opavě

Parkhotel Opava ,ubytování v – Nově zrekonstruovaný hotel v opavských Městských sadech je součástí Městského stadionu, na kterém hraje své zápasy Slezský fotbalový club Opava.Po rekonstrukci nabízí hotel 12 nově vybavených dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. K dispozici je také sedm starších renovovaných pokojů. Všechny mají vlastní sociální zařízení, televizi a přípojku na internet ADSL. Kromě toho lze v prostorách hotelu využít bezdrátovou síť WiFi. Všechny dvoulůžkové pokoje mají televizi a válendu. V ceně ubytování je započtena snídaně. Všichni hoteloví hostí mohou zdarma využívat parkoviště, které je součástí hotelu.Restaurace nabízí po celý den jídla české i mezinárodní kuchyně a polední, cenově zvýhodněné menu.

Načítání trvalo 0.3452 sekund.