+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NORWIT SLOVAKIA

Klíčová slova: minibagre, minirýpadlá, stavebné stroje, vibračné

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2012

Popis: Predaj, servis, prenájom, stavebné stroje, vibračné dusadlá, pechy, dosky, valce, finišery, minirýpadlá, minibagre, kompresory, hladičky betónu, omietačky, čerpadlá betónu, rezačky drážok, píly. NORWIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Web: www.norwit.sk

Další související informace

Aplikace

aplikace, programy, prohlížeče, java, software – Aplikace je cizí slovo, kterým označujeme využití poznatků a metod získaných například vědeckým výzkumem nebo jiným odborným vývojem do společenské praxe.Slovo má zcela obecný význam a týká se prakticky všech sfér a oborů lidského života.

Kancelářská technika

kancelářských potřeby, stroje, technika, kancelář – Na trhu v ČR dodáváme největší velkoobchodní sortiment kancelářských potřeb, vybavení a techniky. Skartovačky, skartovací stroje, laminátory, flipcharty, tabule, laminovací fólie, řezačky papíru, magnety, vitríny, dveřní cedulky, tabule, skládačky dokumentů, zabezpečení NBÚ. Držíme nejvyšší kvalitu.

Spinningová kola a posilovací stroje

Posilovací stroje, fitness, spinning, spinningová – Prodej nových a bazarových spinningových kol a posilovacích strojů, fitness pomůcek a nářadí. Nabízíme aerobní kardio posilovací i klasické posilovací stroje pro vybavení posiloven a fitness center.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.