+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nové byty u Hamer

Klíčová slova: byty, novostavby, bydlení, developerské projekty

E-mail: katalogy@develo.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme nové byty v krásné lokalitě u Hamerského rybníka. Byty nabízejí rychlou dostupnost, mnoho sportovních aktivit v přilehlé blízkosti a krásnou přírodu. Idealní bydlení nejen pro rodiny. Využijte akčních nabídek volných bytů.

Web: www.bydleninahamru.cz/

Další související informace

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Katalog odkazů - architek

architekti, stavba, stavby, dům, byt, bydlení – Oborový katalog pro architekturu a architekty, stavební firmy, umění a design. Kvalitní odkazy na zajímavé projekty a stavby, galerie, odborná média, stavební firmy a mnohé další. Přehledné stránky k sekci Stavebnictví.

Byty Kolín Vrchlického

byty,kolín,bydlení – Nadstandardní bydlení v novostavbě bytového domu Kolín - Vrchlického. Dobrá dostupnost a občanská vybavenost, moderní bydlení v klidné ulici. Byty všech velikostí s možností individuálního dokončení dle přání zákazníka.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.