+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nové střechy, fasády

Klíčová slova: střechy, fasády, stavební práce

E-mail: admin@strechy-zatepleni-fasad.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2007

Popis: Stavební firma Montyfaj - Nové střechy,opravy a rekonstrukce střechy, zateplení fasád, montáž střešních krytin, klempířské práce, montáž a opravy elektro a drobné zednické práce . Veškeré stavební práce kvalitně a se zárukou. Historie od roku 1991, certifikace ISO.

Web: www.strechy-zatepleni-fasad.cz

Další související informace

Zatepleni.name - zateplen

Zateplení domu, fasády, dotace, rodinného domu – Zateplení - informační portál o zateplení. Možnost zadání poptávky. Zateplení domu, fasády, tepelné izolace střechy, zateplení stropu, druhy izolací..Zadejte si poptávku a informujte se o stavebních materiálech nejenom o zateplení.

AHF Stavby

stavební práce,střechy,fasády,hydroizolace,zat – Firma AHF Stavby s.r.o. provádí rekonstrukce a dodatečné zateplení střech, údržbu fasád domů včetně zateplování certifikovanými systémy, prodej a montáž hydroizolací a WPC materiálů, rekonstrukce dřevěných a dlážděných teras, rekonstrukce balkónů, výškové práce, izolace základů, jezírek a bazénů. Naší prioritou je kvalitní provedení všech zakázek, dodržování zadaných termínů a bezpečnostních předpisů.

Načítání trvalo 0.1792 sekund.