+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Novostav Planá s.r.o.

Klíčová slova: stavebnictví

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2010

Popis: Novostav Planá s.r.o. - nabízíme úplný servis v oblasti stavebních prací ... Stavebnictví je obor slučující desítky řemesel, vzájemně se prolínajících a navazujících činností mnoha lidí. Dotýká se samotného bytí člověka a je jednou z hlavních myšlenek každého z nás, jedním z mnoha velkých snů které každodenně sníme…. ..chceme lépe a hezky bydlet, postavit nebo rekonstruovat dům, investovat do nemovitostí … ..chceme aby naše domy byly pevné, krásné a ochraňovaly naše blízké….. ..chceme aby naše investice do staveb byly účelné….. Většinu těchto, nebo podobných snů Vám můžeme splnit... vybudovat Vaše zázemí v místě které jste si vybrali, kde budete žít, pracovat a mít své přátele. Postavíme Vám dům poskytující klid a odpočinek, místo pro seberealizaci, nebo třeba „jen“ Váš HRAD. Jsme připraveni podat Vám pomocnou ruku, poskytnout komplexní služby a práce pro stavbu či rekonstrukci Vašeho domu. Chápeme význam každé Vaší investice. Jsme profesionálové. Společnost NOVOSTAV PLANÁ s.r.o..

Web: www.novostav.eu

Další související informace

Suroviny, polotovary

stavebnictví,suroviny,polotovary – Inzertní portál a bazar: textil, stavebniny, chemie, krmiva, paliva, zemědělské, potravinářské či nerostné suroviny, plasty a obaly, Firemní i soukromá online inzerce zdarma i bez registrace, bez omezení počtu znaků, možnost vložení fotografií nebo videa.

Zednictví Hanáček

stavebnictví, zednictví, rekonstrukce, stavba, – Nabízíme veškeré zednické a obkladačské práce. Provádíme rekonstrukce rodinných domů a bytových jader včetně rozvodů a elektroinstalace a stavbu dřevěných a zděných pergol.

Rekonstrukce interiéru

Rekonstrukce interiéru Praha 5, rekonstrukce Praha – Rekonstrukce interiéru Praha 5: rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytu, rekonstrukce podkroví, rekonstrukce domu, rekonstrukce interiéru Praha. Kompletní rekonstrukce interiéru rodinného domu, zděného či panelového bytu, rekonstrukce a výstavba podkroví, Zajistíme rekonstrukci ploché i sedlové střechy.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.