+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Novostavby, rekonstrukce

Klíčová slova: Rekonstrukce, stavební servis, novostavby

E-mail: info@mm-stavitel.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2010

Popis: Firma Petr Melka - M & M Stavitel poskytuje služby v oblasti novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, stavebních prací a projekce dokumentace. Nabízí profesionální řešení stavebního servisu: zajištění stavební a prováděcí dokumentace, energetického průkazu a stavební realizace. Stavební servis poskytujeme i na revitalizace objektů.

Web: www.mm-stavitel.cz

Další související informace

RAFPRO s.r.o.

Novostavby i rekonstrukce, Bytová výstavba – Vysoká profesionalita, spolehlivost, dynamická přizpůsobivost, spokojenost klienta a porozumění jeho přáním, to jsou hlavní cíle naší společnosti. Naším přednostním zájmem je rozvoj úsporných technologií, nových ekologických materiálů, vyznáme se v dotacích. To vše je základem dlouhodobých úspor u klientů i šetření životního prostředí. Věnujeme se poradenství v oblasti trendů a architektury. Bytový design, který vytváříme, vždy šijeme na míru zákazníkům. Zákazníkovi vyhotovíme kompletní projektovou dokumentaci se všemi souvisejícími profesemi, vyřízením stavebního povolení. Nabízíme pomoc s výběrem dodavatele a následně zajištění autorského a technického dozoru stavby.

StavbyMoravec

Stavební práce, novostavby, rekonstrukce, ploty. – Nabízíme stavební práce a to jak novostavby, tak rekonstrukce, stavbu plotu, pokládku zámkové dlažby, projekční práce, dřevostavby, stavbu krbu, stavbu plotu, montáž sádrokartonu, malby, rekonstrukce bytového jádra a další.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.