+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nulový dům

Klíčová slova: nulové domy, nulový dům, nízkoenergetické domy

E-mail: info@stavodotace.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2012

Popis: Nabízíme poradenství v oblasti energetických úspor zdarma, výběr nejlepších variant jak z hlediska technického tak finančního, dále projekty rodinných, bytových domů, realizace staveb na klíč. V nabídce naleznete typové domy, nebo Vám dům navrhneme podle Vás.

Web: www.poradenske-centrum-nuloveho-domu.cz

Další související informace

Pasivní domy Karon

pasivní dům, nízkoenergetické domy, zelená úsporám – Projektujeme a stavíme pasivní a nízkoenergetické domy, které splňují požadavky na dotace Zelená úsporám. Stavíme podle projektů, které vypracujeme na základě Vašich představ a možností ze dřeva, případně zděnou technologií.

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Rodinné domy, na klíč

Rodinné domy, Domy na klíč, Nízkoenergetické domy – Stavební firma RD NOBLES sídlí v Plzni a specializuje se na rodinné domy na klíč. Naším zaměřením jsou nízkoenergetické domy, jedná se o zděné domy na klíč, s jejichž výstavnou máme mnoho zkušeností.

Načítání trvalo 0.0965 sekund.