+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obkladačské práce Vála

Klíčová slova: Obkladačské práce,obkladač,obkladači,koupelny

E-mail: ales@obkladydlazbyvala.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2009

Popis: Nabízíme veškeré obkladačské práce, rekonstrukce koupelen, nadstandardní koupelny, přestavby bytových jader,průmyslové budovy,obchody,prodejny rychlost, kvalitu, profesionální přístup, obkladači s 15 letou praxi.

Web: www.obkladydlazbyvala.cz/

Další související informace

Rekonstrukce bytového jád

rekonstrukce,bytové jádro,koupelny,byt – Profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra. Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, montážemi kuchyňských linek a pokládkami plovoucích podlah ve Středočeském kraji.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

D&M Interier

sádrokartony,rekonstrukce,podlahy,Plzeň,koupelny – stavební práce, kompletní rekonstrukce a vybavení interiérů na klíč (bytová jádra, koupelny) obklady a dlažby sádrokartony a podhledy malířské a lakýrnické práce podlahářské práce truhlářské práce dveře a obložkové zárubně žaluzie, rolety, shrnovací dveře a těsnění do oken

Načítání trvalo 0.0567 sekund.