+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obkladačské práce Vála

Klíčová slova: Obkladačské práce,obkladač,obkladači,koupelny

E-mail: ales@obkladydlazbyvala.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2009

Popis: Nabízíme veškeré obkladačské práce, rekonstrukce koupelen, nadstandardní koupelny, přestavby bytových jader,průmyslové budovy,obchody,prodejny rychlost, kvalitu, profesionální přístup, obkladači s 15 letou praxi.

Web: www.obkladydlazbyvala.cz/

Další související informace

Rekonstrukce bytového jád

rekonstrukce,bytové jádro,koupelny,byt – Profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra. Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, montážemi kuchyňských linek a pokládkami plovoucích podlah ve Středočeském kraji.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.2101 sekund.