+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obklady a dlažby do koupelny - Kerabel s.r.o.

Klíčová slova: obklady do koupelny, obklady do kuchyně,

E-mail: kerabel@kerabel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2009

Popis: Firma Kerabel s.r.o. prodává keramické obklady a dlažby do koupelny, obklady do kuchyně, dlažby do interiéru a exteriéru, sanitární vybavení do koupelny, koupelnový nábytek, stavební chemii. Nabízíme také grafické návrhy v profesionálním programu.

Web: www.obklady-a-dlazba.cz

Další související informace

Fotogalerie kuchyně

fotogalerie koupelny, obklady do koupelny, rekonst – Jen u nás si můžete vybrat fotografii koupelny přímo podle vašich představ. Velká databáze růzých typů koupelen vám pomůže při výběru té vaší. Stačí návštívit sekci fotogalerie koupelen a hledat která je pro Vás ta pravá.

Židle do kuchyně

židle, židle do kuchyně, stoly do kuchyně, stoly – Židle do kuchyně, stoly do kuchyně, židle k psacímu stolu, dřevěné židle, čalouněné židle. Stoly a židle do kuchyně, čalouněné a moderní dřevěné židle pro náročného zákazníka za přijatelnou cenu. Stoly, sedací nábytek i židle do kuchyně nejvišší kvality, široký výběr, od jednoduchých celodřevěných židlí až po luxusní čalouněná křesla a taburety.

Protišmyková dlažba, obklady

Obklad, obklady, obklady a dlažby do kúpeľne – Predávame kvalitné dlažby a obklady do kúpeľní a kuchýň. Ďalej ponúkame sanitu Cersanit, vane, umývadlá, zrkadlá, sprchové vaničky. Stavebná chémia od firiem Murexin a Kerakoll. Veľkoformátové dlažby Opoczno.

Načítání trvalo 3.2958 sekund.