+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obklady a dlažby do koupelny - Kerabel s.r.o.

Klíčová slova: obklady do koupelny, obklady do kuchyně,

E-mail: kerabel@kerabel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2009

Popis: Firma Kerabel s.r.o. prodává keramické obklady a dlažby do koupelny, obklady do kuchyně, dlažby do interiéru a exteriéru, sanitární vybavení do koupelny, koupelnový nábytek, stavební chemii. Nabízíme také grafické návrhy v profesionálním programu.

Web: www.obklady-a-dlazba.cz

Další související informace

Obklady a vybavení do kou

koupelny, vybavení do koupelny, koupelnové obklady – Jsme specialisté na vybavení koupelen všech druhů a barevných kombinací. V našem e-shopu na www.koupelny-omnipuls.cz můžete nalézt veškeré koupelnové vybavení od obkladů, vodovodních baterií až po kompletní sprchové kouty a kvalitní koupelnový nábytek. Nabízíme zboží od výrobců Geos, Nimco, Grund nebo Novaservis. Neváhejte navštívit náš eshop nebo kamenný obchod a ušetřete tak tísíce na vybavení Vaší koupelny!

Protišmyková dlažba, obklady

Obklad, obklady, obklady a dlažby do kúpeľne – Predávame kvalitné dlažby a obklady do kúpeľní a kuchýň. Ďalej ponúkame sanitu Cersanit, vane, umývadlá, zrkadlá, sprchové vaničky. Stavebná chémia od firiem Murexin a Kerakoll. Veľkoformátové dlažby Opoczno.

Samolepky-dekoracni.cz

dekorační, samolepky, na zeď, do koupelny, do kuch – Prodej a výroba dekoračních samolepek na stěnu. Samolepky na stěnu prozáří každý prostor ve Vašem bytě. V našem obchodě naleznete samolepky roztříděné do několika kategorií, jako jsou samolepky do kuchyně, samolepky do koupelny, smolepky do dětského pokoje a spoustu dalších. Dekorační samolepky na stěnu nakupujte u nás!

Načítání trvalo 0.0523 sekund.