+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obklady do kuchyně

Klíčová slova: obklady do kuchyně, obklady do koupelny, obklady

E-mail: obkladp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2010

Popis: Obklady do kuchyně, obklady do koupelny nebo obklady pro jakýkoli jiný bytový či nebytový prostor. Sortiment doplňují mozaiky, kameninové obklady STEGU a dlažby COTTO.

Web: zavesy-do-loznice.webnode.cz/obklady-do-kuchyne

Další související informace

Tizzio - luxusní koupelny

koupelny, vany, sprchové kouty, obklady – Nabízíme kvalitní zboží a nadstandardní služby. Náš široký sortiment pro luxusní koupelny tvoří vany, masážní vany, minibazény, sprchové kouty, sprchové systémy a sprchy, parní kabiny, obklady a dlažby, umyvadla, WC, pisoáry, bidety, podlahové žlaby, baterie, koupelnový nábytek a koupelnové doplňky.

MOSTY HOFMAN

mostní,prohlídky,projektová,činnost, – Naše specializace je Autorizované inženýrství pro mostní stavby a konstrukce. Prohlídková, dokumentační a revizní činnost všech druhů mostních objektů a umělých staveb. Zákonné běžné a hlavní mostní prohlídky - tvorba mostního listu, kompletní pasportizace, fotodokumentace, návrhy opatření k dalšímu režimu správy a řešení problémů a oprav. Mostní evidenční systém HF-MES - poskytujeme ZDARMA při předání vyhotovené dokumentace z mostních prohlídek. Dále poskytujeme Krizový management, Stanovení zatížitelnosti a vypracování statického výpočtu, Znalecké posudky mostních objektů

Stavebniny

velux, stavebniny ,pouzdra, jap, obklady, nářadí, – Posuvné dveře - pouzdra JAP, obklady fasád, kanalizace, popelnice, střešní okna a doplňky Velux, parapety. Posuvné dveře - pouzdra JAP, obklady fasád, kanalizace, popelnice, střešní okna a doplňky Velux, parapety.

Načítání trvalo 0.1910 sekund.