+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obklady Šíbl Tomáš

Klíčová slova: Zednické a obkladacské práce,ceník stavebních prac

E-mail: tomas@obkladac-sibl.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2010

Popis: Nabízíme veškeré obkladačské a dlaždičské práce,lití samonivelačních anhydritovích podlah,veškeré zednické práce,zateplování fasád- možno v rámci zelená usporám.Veškeré práce je možné realizovat jako kompletní zakázky i s materialem až k vám na stavbu.

Web: http//obkladac-sibl.cz

Další související informace

AUTO REAL Rybáře

Prodej a výkup automobilů, zprostředkování prodej – Prodej a výkup automobilů, zprostředkování prodeje Vašeho auta od 3%, možný protiůčet, výhodné úvěry a leasing, denně otevřeno, profesionální přístup i jednání, možnost automobilu na přání.Více info naleznete na našem webu.

Jazykové kurzy Chrudim

Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové – Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové nabízí Kolumbus jazyková agentura s.r.o.. Široká nabídka kurzů Angličtiny, Němčiny, Ruštiny, Italštiny, Francouzštiny a dalších jazyků. Jazykové kurzy probíhají v Chrudimi, Hradci Králové a v okolních městech.

Zemní práce a lešení

Zemní práce a lešení – Jste stavební firma a nemáte své lešení anebo Vám nestačí na pokrytí celé stavby? My Vám nabízíme řešení, zabýváme se půjčováním lešení a také nabízíme zemní práci. Jste stavební firma a nemáte své lešení anebo Vám nestačí na pokrytí celé stavby? My Vám nabízíme řešení, zabýváme se půjčováním lešení a také nabízíme zemní práci.

Načítání trvalo 3.1643 sekund.