+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obytné a stavební buňky

Klíčová slova: obytné buňky, stavební buňky

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2012

Popis: Hledáte kvalitní, ale levnou alternativu klasických staveb? Vyzkoušejte obytné buňky, obytné kontejnery nebo stavební buňky od společnosti STG trade! Kontaktujte nás a Vaše stavební nářadí bude vždy v bezpečí.

Web: www.stgtrade.cz

Další související informace

Josef Jambor

stavební technika, Altrad Baumann, pojízdné lešení – Výhradní zástupce pro ČR prodává velmi kvalitní stavební techniku značky Altrad Baumann. Pojízdné lešení, rámové lešení, bednění, paletové a regálové systémy. Zdvihací plošiny, kompozitní bednění. Závěsné lešení, roztahovací kozy, střešní lešení.

Stavební firma-kvalita

stavebni firma, projektove prace, domy na klic – Provádíme stavby na klíč včetně projekce a veškeré rekonstrukční práce v občanské a bytové výstavbě. Provádíme montáže a opravy vnitřních rozvodů vody a kanalizace, venkovních kanalizací,elektroinstalační, tesařské, pokryvačské a klempířské práce.

Eglu.cz - Rejstřík řemesl

řemeslníci, stavební firmy, poptávka, práce, katal – Poptávkový portál v oboru stavebnictví. Najděte si zde řemeslníka či stavební firmu. Jsou zde prověřené firmy a řemeslníci z celé ČR. A to vše ZDARMA. Jedině u nás si najdete spolehlivého a prověřeného řemeslníka.

Načítání trvalo 2.4102 sekund.