+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ocelová lana Drumet

Klíčová slova: Ocelová lana, oclelové dráty, výtahová lana

E-mail: b.gasparik@drumet.pl

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Ocelová lana Drumet se vyznačují větší kvalitou. Nyní máme na sklade více než 300 tun ocelových lan. Všechna ocelová lana jsou certifikována. Ocelová lana a dráty jsou součástí mnoha strojních zařízení, proto je pro nás důležité dbát na všechna kritéria, která by ocelová lana a dráty měly splňovat.

Web: www.ocelova-lana.cz/ocelova-lana.xhtml

Další související informace

Veselé drátování

dráty, ozdoby, výrobky, keramika, dekorace – Prodej drátenických výrobků, drátované keramiky, drátovaného skla, různých drátovaných ozdob, drobností pro radost. Možnost nechat si vyrobit originální dárek, ozdobu či dekoraci. Hrníčky, džbánky, vánoční ozdoby a mnoho dalšího.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.