+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ocelová lana Drumet

Klíčová slova: Ocelová lana, oclelové dráty, výtahová lana

E-mail: b.gasparik@drumet.pl

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Ocelová lana Drumet se vyznačují větší kvalitou. Nyní máme na sklade více než 300 tun ocelových lan. Všechna ocelová lana jsou certifikována. Ocelová lana a dráty jsou součástí mnoha strojních zařízení, proto je pro nás důležité dbát na všechna kritéria, která by ocelová lana a dráty měly splňovat.

Web: www.ocelova-lana.cz/ocelova-lana.xhtml

Další související informace

Stavo-shop.cz

badie na beton, manipulační kleště, řetězy, lana – Pevnostní řetězy, ocelová lana, textilní upínací pásy, upínací popruhy s ráčnou, manipulační kleště, badie na beton, paletové vidle, kontejnery, stavební vozík, japonka, vybavení staveb, třmeny, oka, háky.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

WINDOX okna

ocelová okna, okna, windox okna, ocelové dveře, dv – Představujeme Vám revoluční koncepci okna, kde ocel se svými mimořádnými vlastnostmi působí jako nesporná výhoda. Nový systém TermoAreoBlindoxScoccaŸ umožňuje navrhnout a realizovat rám okna dle požadavků zákazníka na vzhled a vlastnosti. Podobně jak je tomu i při nákupu auta, kde se může zákazník rozhodnout jaké příslušenství koupit. Jednotlivé prvky ocelového rámu lze přizpůsobit v každém aspektu, a to dokonce i dodatečně: stupeň jeho tepelně-akustické izolace, požadované větrání, požadovaný stupeň bezpečnosti a ochrany a v neposlední řadě výběr povrchových úprav, který se nyní stává prakticky nekonečným.

Načítání trvalo 2.9897 sekund.