+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odhady nemovitostí

Klíčová slova: Odhady nemovitostí, oceňování nemovitostí,posudky

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2012

Popis: Zabýváme se odhady a oceňováním nemovitostí, znaleckými posudky a a projektovou činností. Nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace, provádění odborného technického dozoru staveb. Odhady nemovitostí, znalecké posudky, projekty

Web: www.odhadyaprojekty.cz

Další související informace

Investice do nemovitostí

nemovitosti, aukce, reality, – Investice do nemovitostí v usa - projekt, zpřístupňující americké reality a možnost investice do nich i drobným investorům. V dnešní době se jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení peněz.Investice do nemovitostí v usa - projekt, zpřístupňující americké reality a možnost investice do nich i drobným investorům. V dnešní době se jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení peněz.

Výkup nemovitostí

Výkup, nemovitostí, za, hotové, brno, praha, – Nabízíme rychlý výkup nemovitostí všem zájemcům, kteří potřebují neprodleně hotovost. Peníze hotově můžete získat po prohlídce nemovitosti naším realitním makléřem během dvou dnů. Vykupujeme všechny typy nemovitostí po celé ČR.Ať už jde o výkup bytů, rodinných domů, nebo pozemků, odkoupíme a chaty a chalupy. Pokud máte jakékoli dotazy nebojte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0747 sekund.