+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odhady nemovitostí

Klíčová slova: Odhady nemovitostí, oceňování nemovitostí,posudky

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2012

Popis: Zabýváme se odhady a oceňováním nemovitostí, znaleckými posudky a a projektovou činností. Nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace, provádění odborného technického dozoru staveb. Odhady nemovitostí, znalecké posudky, projekty

Web: www.odhadyaprojekty.cz

Další související informace

Realitní kanceláře

Realitní kanceláře, – Realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti, s.r.o Vám nabízejí své služby v hospodářsky nejexponovanějších regionech ČR. Profesionální makléři, jejichž průměrná zkušenost v oboru nemovitostí je 5 let. Máme vlastní finanční poradce, kteří jsou vám schopni poradit, vybrat a zprostředkovat optimální financování nemovitosti včetně pojištění. V naší nabídce najdete tisíce nemovitostí. Naší hlavní konkurenční výhodou jsou kromě obvyklé inzerce na hlavních realitních serverech vlastní internetové specializované realitní servery, které denně navštíví desítky tisíc lidí. Proto i Vaši nemovitost maximálně zviditelníme a prodáme za nejvyšší možnou cenu. Nabídněte ji nyní do našeho inzertního a marketingového systému.

Nemovitosti v zahraničí

Nemovitosti v zahraničí, nemovitosti, nemovitosti – Nemovitosti v zahraničí: široká škála nemovitostí, pozemky počínaje, přes apartmány a byty, domy, vily a apartmánové objekty, hotely a penziony, restaurace, obchodní prostory a jiné komerční objekty, až po zámky, tvrze apod. V nabídce stále máme kolem 500 různých položek.

Zadejte poptávku v oboru odhadů nemovitostí

odhad nemovitosti, oceňování nemovitostí, znalecký – Uvažujete nad koupí či prodejem domu, pozemku či průmyslového objektu? Hledáte odhadce nemovitostí ve svém okolí a nevíte, na koho se máte obrátit? Pak neváhejte kontaktovat Ing. Tomáše Doležala z Hradce Králové, specialistu na odhady a ocenění majetku.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.