+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odolné namíchané tmely

Klíčová slova: Namíchané tmely, finální tmely

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2012

Popis: Namíchané tmely či finální tmely, výztužné rohové profily a jiné materiály pro stavbu musí být co nejkvalitnější, aby vydržely nápor, který je na ně používáním kladen. Vsaďte na více než stoletou tradici.

Web: www.usg.cz

Další související informace

Ložiska, lepidla, řemeny

autochemie, filtry, lepidla, tmely, ložiska – Prodej technického sortimentu do výroby a pro údržbu průmyslových podniků a také zákazníkům z řad domácích uživatelů. Zásobování malých a středních firem, ale i velkých společností. Tak neváhejte a navštivte nás.

On-line prodej ložiska a gufera

bufera, ložiska, těsnící materiál, tmely, technick – Společnost UNI nabízí široký sotriment ložisek, bufer, těsnících materiálů a souvisejícího sortimentu ve špičkové kvalitě. Velká skladová dostupnost veškerého zboží, rychlá expedice a vstřícnost personálu. Objednávky on-line, telefonem, faxem, e-mailem.

Silikony Den Braven

Den Braven, DenBraven, Praha, lepidla, tmely – Zajišťujeme prodej stavební chemie Den Braven. Za výhodné ceny nabízíme lepidla, tmely, pěny, silikony, lepenky, lepidla Mamut, chemické kotvy, polyuretanová lepidla a tmely, nopové fólie či další zboží.

Načítání trvalo 0.0970 sekund.