+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odvoz odpadu Praha

Klíčová slova: Odvoz odpadu, kontejnery Praha, odvoz suti

E-mail: martin@galaservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2012

Popis: Odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz odpadu kontejnery o velikosti 3, 9, 15, 20 m3. Přistavení kontejneru v lokalitě Praha, Kladno. Dále nabízíme bourací práce, demolice, vyklízecí práce, zemní práce, výkup papíru, výkup železa. Jsme Vám k dispozici NON-STOP, včetně svátků a nedělí. Vaše odpady, odvážíme k ekologickému zpracovateli

Web: www.odvoz-odpadu-praha.net

Další související informace

Adámek-odpady-Praha

odvoz odpadu, odvoz sutě, kontejnery, písek, odpad – Odvoz odpadu a stavebních sutí přistavenými kontejnery o objemu 3 až 20m3. Vyklízecí a bourací práce. Vyklízíme sklady,byty,půdy.Prodej a doprava písků a štěrků. Doprava různých stavebních materiálů a stavebních strojů do 8t.

Progress Reality s.r.o.

prodej nemovitostí, pronájem bytů, výkup nemovitos – Progress Reality s.r.o. je realitní kancelář se sídlem v Praze. Zaměřujeme se na prodej bytů, pronájem bytů, prodej a pronájem domů. Naše služby v realitách lze využít i při zájmu o poskytnutí Vaší nemovitosti k prodeji či pronájmu. Zprostředkujeme pro Vás pronájem či prodej, komerčních prostor v Praze, ale i celé České Republice. Samozřejmě se zabýváme i prodejem či pronájmem rekreačních objektů jako jsou chaty, chalupy. Zajistíme prodej Vaší nemovitosti, či pozemku s komplexních právním servisem.

Podlahy do bytu

podlahy do bytu, koberce do bytu, PVC do bytu – Koberce, PVC, parkety, podlahy do bytu. Podlahy korkové, dřevěné, plovoucí i PVC podlahy, parkety a koberce do bytu či kanceláře. Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah, koberců i parket či PVC, renovace i broušení podlahy, zajistíme pokládku podlahy, koberce, parket, PVC.

Načítání trvalo 0.3664 sekund.