+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odvoz suti a odpadu

Klíčová slova: odvoz, suti, odpadu, vyklízení, bourání, písek

E-mail: odkazy@propsol.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2010

Popis: Provádíme odvoz suti a odpadu, vyklízení bytů, prodej a odvoz písku v Praze, středních a severních Čechách NONSTOP. Využijte odvoz suti, odpadu a bourací práce.

Web: www.odvoz-suti-odpadu.cz

Další související informace

Čištění odpadů a kanaliza

čištění odpadů, čištění kanalizací, instalatéři – Čištění odpadů a kanalizací, havarijní servis nonstop levně - Praha a okolí. Tel. 603 264 217, 732 738 983. Revize kamerou vč. záznamu, čištění tlakovou vodou, opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce. Zmrazovací technika.

Stěhování Brno

stěhování, vyklízení, likvidace nábytku – Stěhování prostor jakéhokoliv charakteru, rodinné domy, byty, firemní prostory, kanceláře a další dle dohody. Zapůjčení obalů, likvidace nábytku, vyklízení, ekologická likvidace. Objednávky vám vykalkulujeme přímo na našem webu.

V+V služby, s.r.o.

odvoz odpadu, likvidace odpadu, výkup olejů, výkup – Zabýváme se odvozem a likvidací odpadů jak bezpečných, tak nebezpečných. Nabízíme i výkup surovin jako jsou oleje (převodové, motorové), železo, atd. Nakládáme se odpadem tak, aby nezatěžoval životní prostředí, likvidujeme odpad ekologicky.Zabýváme se odvozem a likvidací odpadů jak bezpečných, tak nebezpečných. Nabízíme i výkup surovin jako jsou oleje (převodové, motorové), železo, atd. Máme více než 20 letou historii. Nakládáme se odpadem tak, aby nezatěžoval životní prostředí, likvidujeme odpad ekologicky. V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o naše služby nás prosím kontaktujte.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.