+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

odvoz-suti.cz

Klíčová slova: odvoz suti,odvoz odpadu,likvidace odpadu,

E-mail: odvoz-suti@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2009

Popis: Odvoz suti a odpadu Praha, při objednání kontejneru dovoz materiaálu zdarma, provadíme likvidaci odpadu, reciklaci odpadu, kontejnerovu dopravu, kontejnery, dovoz materiálu, dovoz stavebního materiálu, dovoz písku a dovoz betonu. www.odvoz-suti.cz tel: +420 737 615140

Web: www.odvoz-suti.cz

Další související informace

Odvoz odpadu

odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz odpadu Praha – Odvoz odpadu Praha a okolí. Odvoz, nakládka odpadu a suti ze stavby. Vyklízení sklepů, půdy a odvoz materiálu. Kontejnerová mezinárodní a vnitrostátní doprava, odvoz kontejnerů do 3, 5 t..

Výkup papíru

Kontejner, výkup železa, odvoz odpadu, výkup papír – Portál odpady-odvoz.com se zaměřuje na komplexní poskytování služeb z oblasti výkupu a likvidace odpadů. Mezi naše hlavní služby patří zprostředkování kontejnerů a výkup všech druhů odpadů. Na našich stránkách se dozvíte podrobné informace, které se týkají skartace, výkupu sklad, mědi, železa, papíru či druhotných surovin. Postaráme se i o Váš stavební odpad a zajišťujeme i velkoobjemové kontejnery. Působnost naší společnosti je především v Praze, ale i po celé ČR.

V+V služby, s.r.o.

odvoz odpadu, likvidace odpadu, výkup olejů, výkup – Zabýváme se odvozem a likvidací odpadů jak bezpečných, tak nebezpečných. Nabízíme i výkup surovin jako jsou oleje (převodové, motorové), železo, atd. Nakládáme se odpadem tak, aby nezatěžoval životní prostředí, likvidujeme odpad ekologicky.Zabýváme se odvozem a likvidací odpadů jak bezpečných, tak nebezpečných. Nabízíme i výkup surovin jako jsou oleje (převodové, motorové), železo, atd. Máme více než 20 letou historii. Nakládáme se odpadem tak, aby nezatěžoval životní prostředí, likvidujeme odpad ekologicky. V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o naše služby nás prosím kontaktujte.

Načítání trvalo 2.6403 sekund.