+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ok-Střechy, s.r.o.

Klíčová slova: stavby, střechy, opláštění, fasády, klempířství

E-mail: info@ok-strechy.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2008

Popis: Provádíme zastřešení, opláštění a zateplení halových, průmyslových a ostatních objektů. Dále nabízíme kompletní stavební činnost, klempířství, pokrývačství, prodej stavebnin, ocelové konstrukce, pronájem autojeřábu a půjčovnu lešení.

Web: www.ok-strechy.cz

Další související informace

Zatepleni.name - zateplen

Zateplení domu, fasády, dotace, rodinného domu – Zateplení - informační portál o zateplení. Možnost zadání poptávky. Zateplení domu, fasády, tepelné izolace střechy, zateplení stropu, druhy izolací..Zadejte si poptávku a informujte se o stavebních materiálech nejenom o zateplení.

Strechy.name - střechy

Střechy, izolace, zateplení, ploché, střechy, – Střechy - informační portál o střechách. Možnost zadání poptávky. Střechy šíkmé, ploché, zateplení střechy, tašky, plechové, živičné střechy, jednoplášťové, dvouplášťové..Zadejte si poptávku a informujte se o stavebních materiálech nejenom o střechách.

Stavo VHS - stavební firma

stavby, výstavba, rekonstrukce, zemní práce, boura – Stavební firma Stavo VHS, spol. s r.o. provádí stavby a rekonstrukce jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor včetně prací typu: výstavba inženýrských sítí, zemní práce, bourací práce, zemní protlaky, zateplování fasád a další.

Načítání trvalo 0.0896 sekund.