+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OKAL CZ s.r.o.

Klíčová slova: dřevostaby,rodinné domy,montované stavby

E-mail: info@okal.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2011

Popis: OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

Web: www.okal.cz

Další související informace

Roman Arbeiter - stavební

rodinné domy, bytové domy, občanské stavby, Znojmo – Firma se zabývá realizací staveb dle předmětu povoleného podnikání. Profesní skladba, zdatnost kmenových pracovníků a výběr kvalitních a spolehlivých subdodavatelů dává reálné předpoklady k bezproblémovému zvládnutí staveb v dobré kvalitě.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Střechy Praha

Střechy Praha – Střechy Praha: střešní krytina, střešní izolace, střešní okna, střešní okapy, střechy. Střechy na klíč, pokládka střešní krytiny, montáže střešních oken a zajištění a instalace střešních okapů. Rekonstrukce střechy, včetně ochranných nátěrů proti houbám atd., zateplení střechy a podkroví.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.