+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OKAL CZ s.r.o.

Klíčová slova: dřevostaby,rodinné domy,montované stavby

E-mail: info@okal.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2011

Popis: OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

Web: www.okal.cz

Další související informace

Energy Domy

Rodinné domy, projekty domů, nízkoenergetické domy – Výstavba rodinných domů po celé ČR - nabízíme typové rodinné domy a projekty dle našeho katalogu. Možnost provedení jakýchkoli změn v typových projektech. Specializujeme se na výstavbu hrubé stavby, od základů po střechu.

Aitia s.r.o. domy na klíč

omy na klíč,rodinné domy,zděné domy,dřevostavby. – AVám nabízí rodinné domy, které splňují požadavky příjemného a moderního bydlení. Naše firma staví rodinné domy od roku 1995 a používá výhradně certifikované materiály, které splňují požadavky evropských norem a předpisů.

Střechy Praha

Střechy Praha – Střechy Praha: střešní krytina, střešní izolace, střešní okna, střešní okapy, střechy. Střechy na klíč, pokládka střešní krytiny, montáže střešních oken a zajištění a instalace střešních okapů. Rekonstrukce střechy, včetně ochranných nátěrů proti houbám atd., zateplení střechy a podkroví.

Načítání trvalo 0.1242 sekund.