+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Okna, plastová okna

Klíčová slova: plastová okna, okna

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2011

Popis: Úsporná plastová okna ušetří mnoho tepla na vytápění. Okna nabízí komfortní ovládání a jsou bezúdržbová. Plastové okno má vynikající tepelně izolační vlastnosti. Použití oken je vhodné pro úspory tepla i pasivní rodinné domy.

Web: www.usporna-okna.cz/

Další související informace

Stavební firma Hladík

plastová okna, hliníková okna, hliníkové dveře – Splníme požadavky ve všech oborech stavebnictví. Dále zajišťujeme zhotovení projektové dokumentace, autodopravu, prodej stavebního materiálu a propan-butanových lahví a široký sortiment truhlářské výroby (okna, dveře, vrata, vrátka, ploty, vnitřní schodiště, obložení stěn a stropů) z vlastní truhlárny.

ADF plastová okna

plastová okna,vchodové dveře,dveře,střešní okna, – Prodej a montáž plastových oken,vchodových dveří,bezpečnostních dveří,interiérových dveří,střešních oken,střešních průlezů. Doplňků jako jsou žaluzie,parapety,sítě proti hmyzu.Samozřejmostí je doprava a likvidace starých oken zdarma.

Ceny plastových oken

plastova, okna, ceny, nákup, charakteristika – Informace k cenám a další rady, tipy a doporučení k nákupu plastových oken. Charakteristika materiálu a funkčních principů platových oken. Shrnutí zásad údržby o plastová okna, srovnání plastu s ostatními materiály, ze kterých jsou okna vyráběna.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.