+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Okna pro pasivní domy

Klíčová slova: okna

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2011

Popis: Okna vhodná pro pasivní domy z důvodu úniku tepla. Důležitý je typ okna a vhodné zasklení, které zajistí dobrou tepelnou izolaci. Plastové okno je velmi odolné proti větru a dešti. Jedná se o bezúdržbový výrobek s prakticky neomezenou životností.

Web: okna-pro-pasivni-domy.blogspot.com/

Další související informace

vs-interier garnýže

kovové garnýže interiér okna záclony – Nabízíme kovové garnýže do interiéru. Našimi zákazníky jsou domácnosti i firmy. Veškerou činnost, od výběru, až po koupi, řešíme spolu se zákazníkem individuálně. Na webových stránkách se dovíte více.

Plastová okna

plastová, okna – Plastová okna pro moderní domy. Dlouhá životnost a úspory energie, to jsou přednosti plastových oken. Proto najdou využití, při rekonstrukci a zateplení domu nebo fasády. Jsou součástí kompletního zateplení včetně úsporných oken pro nízkoenergetické domy.

Výrobce plastových oken

plastová okna Brno, výrobce plastových oken – Společnost MM-Profile s.r.o. je výrobcem a dodavatelem plastových oken, plastových dveří, hliníkových oken a dveří, stejně jako dřevěných oken a dveří. Nabízíme prověřenou kvalitu českých oken a dveří v Brně, ale i celé ČR.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.