+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Okna pro pasivní domy

Klíčová slova: okna

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2011

Popis: Okna vhodná pro pasivní domy z důvodu úniku tepla. Důležitý je typ okna a vhodné zasklení, které zajistí dobrou tepelnou izolaci. Plastové okno je velmi odolné proti větru a dešti. Jedná se o bezúdržbový výrobek s prakticky neomezenou životností.

Web: okna-pro-pasivni-domy.blogspot.com/

Další související informace

NOVA-PLAST TEPLICE s.r.o.

plastová okna teplice, dřevěná okna teplice – Nabízíme okna plastová, dřevěná a hliníková. Dále nabízíme k oknům veškeré doplňky jako parapety, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu. Montáž na klíč a garance záručního servisu. plastová okna teplice, dřevěná okna teplice, hliníková okna teplice, okna plastová Teplice, okna dřevěná Teplice, okna hliníková Teplice, parapety, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, doplňky k oknům Teplice

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna – Dřevohliníková okna, plastohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna. Dřevohliníková okna pro všechny typy rodinných domů, bytů. Dřevohliníková okna se vyznačují odolností, luxusní provedení vašich oken. Dřevohliníková okna, plastohliníková okna vzhledem působí z exteriéru jako hliníková okna, avšak z interiéru vyniká krása a zpracování dřeva jako přírodního materiálu.

Ing. Miroslav Gadžinovský

bezpečnostné dvere, Plastové okná a dvere, Hliníko – Dodávka a montáž plastových a hliníkových okien a dverí, tiež bezpečnostných dverí Sherlock. Dodávka a montáž tieniacej techniky a sít proti hmyzu. Otvárenie zabuchnutých a zamknutých dverí. Dodávka a montáž plastových a hliníkových okien a dverí, tiež bezpečnostných dverí Sherlock. Dodávka a montáž tieniacej techniky a sít proti hmyzu. Otvárenie zabuchnutých a zamknutých dverí.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.