+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oknium s.r.o

Klíčová slova: rekuperace tepla, solární systémy, teplená čerpadl

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Oknium vyrábí, dodává a montuje solární systémy na klíč, systém teplovzdušného vytápění a větrání neboli rekuperaci tepla, plastová okna firmy Schueco a dveře od firmy Perito. Připravíme Vám na míru návrh řešení Vašeho úsporného bydlení.

Web: www.oknium.cz

Další související informace

Bezpečnostní systémy a sl

bezpečnostní systémy, bezpečnostní služby, zabezpe – Společnost WAKKENHAT SECURITY a.s. nabízí bezpečnostní systémy a zabezpečovací techniku na celém území České republiky. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob, dodáváme a instalujeme zabezpečovací systémy.

Solární kolektory

Solární kolektory, solární systémy, solární ohřev – V tuto chvíli společnost Solar Solution s.r.o. nabízí tyto služby: Vyřízení veškeré administrace pro získání dotace z fondu Zelená Úsporám, Vyřízení veškeré administrace pro získání dotace Čistá energie Praha atd..

Ave Solar s.r.o.

Tepelná čerpadla, solární systémy, úsporné kotle – Prodej a instalace kotlů na tuhá paliva a biomasu, plynové, elektrické kotle. Prodej a Instalace tepelných čerpadel, podlahového a stěnového topení, solárních systémů a soustav pro ohřev vody. Návrh a realizace systémů (tepelné čerpadlo + solární systém) pro vytápění domů.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.