+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oknium s.r.o

Klíčová slova: rekuperace tepla, solární systémy, teplená čerpadl

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Oknium vyrábí, dodává a montuje solární systémy na klíč, systém teplovzdušného vytápění a větrání neboli rekuperaci tepla, plastová okna firmy Schueco a dveře od firmy Perito. Připravíme Vám na míru návrh řešení Vašeho úsporného bydlení.

Web: www.oknium.cz

Další související informace

Sluko VM s.r.o.

solární systémy, TUV, fotovoltaika, slunce, – Již Vás nebaví vysoké účty za energie? Proč nevyužíváte Slunce? Přijďte k nám, poradíme jak. Dodáme Vám na klíč kompletní solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody, postavíme Vám domací fotovoltaickou elektrárnu. Pomůžeme s potřebnou agendou, zajistíme dotace a financování. Tak přepněte na Slunce...

Jenč

fotovoltaika, solární systémy, vytápění, sanita – Firma Jenč nabízí služby v oblasti fotovoltaika a solární systémy, sanita, vybavení koupelny, voda, kanalizace, plyn. Kompletní nabídka vytápění, včetně kotlů, topidel, rozvodu a revizí. Montáž nových spotřebičů GAMAT 461, GAMAT 4000 bez zednických zásahů.

Ecosystem

tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, solární systém – Nabízíme studie, projekty, realizaci a servis pro tepelná čerpadla, solární systémy, solární kolektory a panely, kondenzační kotle, fotovoltaické elektrárny, řízené větrání s rekuperací, klimatizace bytové i kancelářské, centrální vysavače. Dále nabízíme systémy se sezónní akumulací tepla.

Načítání trvalo 3.1422 sekund.