+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oknoteam

Klíčová slova: plastove okna, plastove dvere

E-mail: oknoteam@oknoteam.sk

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2010

Popis: Dodávka a montáž plastových, hliníkových okien a dverí v Bratislave a okolí do 50km. Oknoteam to sú špičkové nemecké systémy VEKA a SCHUCO, hliníkové systémy WICONA a Heroal. Dodávame okná aj do nízkoenergetických a pasívnych domov. Dodávame a montujeme aj doplnky ku oknám ako sú rolety, žalúzie, sieťky, parapety. Vykonávame pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých výrobcov.

Web: www.oknoteam.sk

Další související informace

FK Bau, a.s.

inženýrské sítě, vodovody, kanalizace, plynovody,c – Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce. Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Plastové okná a dvere

plastové okná – Predaj a montáž plastových okien, dverí, zimných záhrad. Tieniaca technika, rolety, žalúzie a doplnky pre plastové okná. Balkónové, interiérové aj exteriérové dvere a okná na mieru. Sídlo fimy Trnava.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.