+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Omítky, fasády, zateplení

Klíčová slova: fasády, zateplení fasád, zateplování, omítky

E-mail: internetovy.marketing@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2009

Popis: Baumit je přední výrobce stavebních materiálů zaměřený na zateplení, zateplení fasád, zateplování, fasády, omítky a potěry. V rámci programu zelená úsporám poskytujeme poradenství, jak získat dotace na zateplení a jak správně zateplit váš dům.

Web: www.baumit.com/cz/main1/

Další související informace

Stavební firma Jica s.r.o

barvy, fasády, interiérové barvy, omítky, palubky, – Předmětem Stavební firmy Jica s.r.o. je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Naše pobočka v Českých Budějovicích prodává barvy a omítky německé firmy Zero. Tyto materiály se řadí mezi nejkvalitnější produkty na českém trhu.

zateplování budov-fasády

zateplování,fasády – Jsme rodinná firma, která provádí nabízené práce ve vysoké kvalitě, se zárukou, za nízké ceny odpovídající malé firmě bez režijních nákladů velkofirem. Zavolejte, přijedeme, vypracujeme Vám návrh, cenovou nabídku, zkrášlíme a zateplíme Váš dům. Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. č. 732 128 307, nebo pište na e-mail fasady1@seznam.cz

STAVBY - BEZNOSKA

zateplená fasáda, omítky, sádrokartonářské práce, – Nabízíme veškeré stavební a zednické práce - zateplování fasád polystyrenem i minerální vatou, stavby rodinných domů a budov, vyzdívání hrubých staveb, betonářské práce, omítky, zámková dlažba, sádrokartonářské práce, půdní vestavby, rekonstrukce.

Načítání trvalo 0.1762 sekund.