+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

opravy plochých střech

Klíčová slova: ploché střechy, opravy plochých střech

E-mail: info@vifoizol.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2011

Popis: Provádíme opravy, renovace a nové izolační povlaky na všechny ploché střechy. Nátěry plechových střech. Renovační nátěry lepenkových povrchů, pokládky nových asfaltových lepenek s břidlicovým posypem

Web: www.vifoizol.cz

Další související informace

FK Bau, a.s.

inženýrské sítě, vodovody, kanalizace, plynovody,c – Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce. Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Tekutá lepenka Maris poly

tekutá lepenka,ploché střechy,hydroizolace – Hydroizolace střech, Sanace a renovace teras, Tekutá polyuretanová izolace balkonů, Lité podlahy, Průhledná, transparentní izolace na dlažbu, Hydroizolace bazénů, jímek a nádrží na pitnou vod, tekutá lepenka. MARISEAL SYSTÉM je skupina hydroizolací, založena na polyuretanové technologii, které vytvoří spojitou membránu a chrání stavební konstrukce spolehlivě a dlouhodobě, a to i za nejtěžších atmosferických podmínek.

Načítání trvalo 0.1757 sekund.