+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OSB dosky

Klíčová slova: OSB dosky, stavebná doska, ekologická, záklopy

E-mail: rosnicka@rosnicka.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2014

Popis: Multifunkčné dosky novej generácie. Medzi ich výnimočné vlastnosti patrí neuveriteľná pevnosť kotvenia vrutov, klincov a nábytkových kolíkov. Ďalej je to napríklad vysoká odolnosť proti vlhkosti a hnilobným baktériám, alebo zvýšená odolnosť proti ohňu.

Web: www.osbdoska.sk

Další související informace

DURABAU s.r.o.

stavebné práce, stavebná činnosť, výstavba domov, – stavebné práce, stavebná činnosť, výstavba domov, výstavba, rekonštrukcia, výstavba hál, výstavba budov, sanácie múrov, sanácie zosuvov, čističky vôd, výstavba sietí, výstavba privádzačov, výkopové práce

Výroba osb teraria

OSB teraria, výroba osb terarii, výroba terarii, s – Výroba terarii na zakázku ze skla, osb a lamino desek. Osb teraria jsou oproti skleněným terariim levnější, hezčí, lehčí a také odolnější. OSB teraria, jsou v dnešní době velmi oblíbená, Zejména pro svojí nízkou cenu a atraktivní vzhled. Mnoho zákazníků má strach z poškození vlhkosti, nebo tvarové nestálosti OSB terarii. Tato obava je naprosto zbytečná, OSB desky jsou již z výroby doporučeny do vlhkého prostředí. Velmi dobře se také z osb desek staví terarijní stěny - není třeba žádného stojanu jako u terarii skleněných. Všechna osb teraria je možno osadit 3D terarijním pozadím(betonové, korkové, polystyrenové). Terarijní pozadí volíme vždy tak, aby co nejlépe vyhovovalo druhu, pro který je osb terarium určeno. Paludaria jsou velice vhodná pro chov pralesních žabek a zvířat vyžadující vysokou vlhkost, jsou také estetická obzvlášť hustě osázena květinami. Paludaria vyrábíme včetně vodopádů, mhlovačů, bazénků a všeho příslušenství dle vašeho přání.

MÖBEL FABRIK s.r.o.

ohraňovanie, drevotrieska, pracovné dosky, nábytk – Malo a veľkoobchod nábytkárskeho polotovaru. Kovanie, drevotriesky, rezanie na mieru drevotrieskovej dosky, skrutky,pracovné dosky,montáž a demontáž nábytku,návrh a realizácia nábytku. Malo a veľkoobchod nábytkárskeho polotovaru. Kovanie, drevotriesky, rezanie na mieru drevotrieskovej dosky, skrutky,pracovné dosky,montáž a demontáž nábytku,návrh a realizácia nábytku.

Načítání trvalo 3.8498 sekund.