+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OSB dosky

Klíčová slova: OSB dosky, stavebná doska, ekologická, záklopy

E-mail: rosnicka@rosnicka.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2014

Popis: Multifunkčné dosky novej generácie. Medzi ich výnimočné vlastnosti patrí neuveriteľná pevnosť kotvenia vrutov, klincov a nábytkových kolíkov. Ďalej je to napríklad vysoká odolnosť proti vlhkosti a hnilobným baktériám, alebo zvýšená odolnosť proti ohňu.

Web: www.osbdoska.sk

Další související informace

Drogerie Dedra

Dedra, ekologická, drogerie, kosmetika – Exkluzivní drogerie Dedra. Kvalitní české výrobky od společnosti s patnáctiletou tradicí. Nakupujte ekologické úklidové, čistící a pečující prostředky s výraznými slevami až 30 % oproti obchodní síti. Dedra nabízí také široký sortiment bytových doplňků, dekorací a dárků pro každou příležitost. Pro každého možnost spolupráce a pasivního příjmu. Díky Dedře si můžete přivydělat z domova velice zajímavé peníze, stačí se zaregistrovat a začít. Máme pro Vás připraveno mnoho zajímavých informací, rad, typů a zkušeností s výrobky Dedra i praktické rady jak si začít s Dedrou přivydělávat. Jedinečný systém síťového prodeje Vám nabízí opravdovou šanci na změnu vašeho života.

Stavebniny Brno

stavebniny Brno, tvárnice Ytong, polystyren, OSB d – Stavebniny Brno - MAXIM Brno, s.r.o. Nabízí široký sortiment od tvárnic Ytong, OSB desek, polystyrenu, sádrokartonů, hydroizolací, tepelných izolací, betonových výrobků a fasád, omítek a malt v Brně. Přesvědčte se o kvalitě našich stavebnin v Brně.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.