+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OSB dosky

Klíčová slova: OSB dosky, stavebná doska, ekologická, záklopy

E-mail: rosnicka@rosnicka.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2014

Popis: Multifunkčné dosky novej generácie. Medzi ich výnimočné vlastnosti patrí neuveriteľná pevnosť kotvenia vrutov, klincov a nábytkových kolíkov. Ďalej je to napríklad vysoká odolnosť proti vlhkosti a hnilobným baktériám, alebo zvýšená odolnosť proti ohňu.

Web: www.osbdoska.sk

Další související informace

Pila Jeneč - Dřevotes

řezivo, palubky, OSB desky, dřevo, prodej, prkna, – Prodej řeziva, palubek a OSB desek. Firma Dřevotes - pila Jeneč vznikla na jaře roku 1994, postupně se snažíme rozšiřovat nový sortiment a zásoby na skladě k okamžitému odběru i na přání zákazníka formou zakázek.

Stavebná chémia

chemický priemysel, podlahy, stavebná chémia – Slovenský výrobca širokého sortimentu vysoko kvalitných profi-produktov pre realizáciu kvalitnej a estetickej podlahy. Naše zameranie - lepidlá na podlahové krytiny, lepidlá na parkety, príprava podkladu, opravné hmoty na betón, stavebná chémia a lepidlá pre domácnosť.

PE-FLEX - Vše pro Vaši dř

ekopanely, stavební panely, flexibuild desky, Osb – Společnosti PE-FLEX s. r. o. nabízí dodávku a montáž materiálů pro dřevostavby a suché stavebnictví. Nabízí široký sortiment konstrukčních prvků a spojovacího materiálu pro výstavbu od malých dřevěných staveb po rodinné domy a komerční budovy.

Načítání trvalo 3.2682 sekund.