+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ostrava Krásné Pole

Klíčová slova: Ostrava, Krásné, Pole, pozemek, pozemky, zahrada,

E-mail: propagace@navolnenoze.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2008

Popis: Zahradní chata 2+kk včetně zahrady 400m2 na prodej. Ideální poloha na okraji zahrádkářské osady v lukrativní části Ostravy. Nedaleko je koupaliště, les, planetárium. Klidné místo, prosluněný pozemek, vzrostlé stromy, zahradní krb a gril. Dobrý stav.

Web: www.krasne-pole.cz/

Další související informace

Sportovní a rekreační are

park, pražačka, raská, zahrada, sport, sportovní, – Rajská zahrada je nově otevřený luxusní park na Praze. Zahrada slouží pro rekreaci a trávení volného času. Pronájem hřiště pro fotbal, nohejbal, volejbal, tenis, basketbal a další sporty. Rajská zahrada je nově otevřený luxusní park na Praze. Zahrada slouží pro rekreaci a trávení volného času. Pronájem hřiště pro fotbal, nohejbal, volejbal, tenis, basketbal a další sporty.

Pozemky, Rodinné domy

pozemky, rodinné domy, praha východ, horoušany, – Pozemky a rodinné domy na prodej v Horoušanech na úvalsku u Prahy. Rezidenční projekt několika rodinných domků v Horoušanech spojující klidný domov s velmi dobrou dostupností Prahy a zároveň příjemné bydlení v přírodě.

Medito-reality

bydlení, reality, dům, byt, nemovitost, pozemek, – Medito-reality je dynamicky se rozvíjející tým realitních poradců s několikaletou praxí v oboru. Zařizuje zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu bytů, domů, pozemků, komerčních objektů, chat, chalup, garáží a dalších malých objektů.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.