+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OTK - systém

Klíčová slova: střešní světlíky,rekonstrukce světlíků, RWA klapky

E-mail: farnik.m@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2014

Popis: OTK systém s.r.o. je společnost, která se zabývá především požárním odvětráním objektů, známé rovněž pod názvem odvod kouře a tepla nebo pod zkratkou SOZ (samočinné požární odvětrání), ZOKT (zařízení odvodu kouře a tepla), OTK (odvod tepla a kouře). Zajišťujeme přirozené požární odvětrání i nucené požární odvětrání od projektu až po samotnou realizaci. Pro přirozený odvod kouře a tepla nabízíme RWA klapky do střechy, pro nucené požární odvětrání dodáváme a instalujeme požární ventilátory. Nabízíme rovněž textilní kouřové zástěny pro oddělení kouřových úseků v rámci projektu SOZ. Společnost OTK systém navrhuje, projektuje a dodává také střešní světlíky pro prosvětlení průmyslových a občanských budov. Tyto střešní světlíky jsou hliníkové konstrukce s výplní polykarbonátu. Střešní světlíky mohou být doplněny produkty pro denní větrání – větrací klapky, samočinné turbíny, ventilátory. Provádíme také rekonstrukce střešních světlíků.

Web: www.otk-system.cz

Další související informace

Ploty a oplocení z plastu

ploty z plastu, oplocení z plastu, ploty, oplocení – Ploty z plastu, oplocení z plastu, plotové dílce z plastu. Bezúdržbové ploty ( ploty a plotové dílce z plastu ) vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Ploty z plastu, ploty a oplocení z recyklátu, ploty z plastu jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Ploty a oplocení z plastu lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo).

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.2403 sekund.