+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OTK - systém

Klíčová slova: střešní světlíky,rekonstrukce světlíků, RWA klapky

E-mail: farnik.m@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2014

Popis: OTK systém s.r.o. je společnost, která se zabývá především požárním odvětráním objektů, známé rovněž pod názvem odvod kouře a tepla nebo pod zkratkou SOZ (samočinné požární odvětrání), ZOKT (zařízení odvodu kouře a tepla), OTK (odvod tepla a kouře). Zajišťujeme přirozené požární odvětrání i nucené požární odvětrání od projektu až po samotnou realizaci. Pro přirozený odvod kouře a tepla nabízíme RWA klapky do střechy, pro nucené požární odvětrání dodáváme a instalujeme požární ventilátory. Nabízíme rovněž textilní kouřové zástěny pro oddělení kouřových úseků v rámci projektu SOZ. Společnost OTK systém navrhuje, projektuje a dodává také střešní světlíky pro prosvětlení průmyslových a občanských budov. Tyto střešní světlíky jsou hliníkové konstrukce s výplní polykarbonátu. Střešní světlíky mohou být doplněny produkty pro denní větrání – větrací klapky, samočinné turbíny, ventilátory. Provádíme také rekonstrukce střešních světlíků.

Web: www.otk-system.cz

Další související informace

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.