+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

P-spektrum s.r.o.

Klíčová slova: projekční projekce projekt kancelář činnost služby

E-mail: pspektrum@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2009

Popis: Projekční kancelář - projekční činnost v oblasti projekce rodinných domů, průmyslových, halových, administrativních a jiných budov, návrhy potravinářských a jiných technologií, chladící, mrazící technologie vč. stavby

Web: www.pspektrum.cz

Další související informace

Bazar SnadnoRychle.cz

bazar, inzerce, zdarma, online, zboží, služby – Online inzertní server. Soukromá a komerční inzerce s možností vložit inzerát s fotografiemi. Bazar je rozčleněn do kategorií: auto, moto, reality, práce, zaměstnání, finance, půjčky, zvířata, pc, sport, knihy, dovolená, elektro, nábytek, služby, stroje, oblečení, hobby, sběratelství, hudba a ostatní různé kategorie.

Produkční agentura

Produkční agentura,párty stany, cateringové služby – Naše produkční agentura zajišťuje stavbu a pronájem párty stanů včetně vnitřního vybavení, cateringové služby a organizace doprovodného programu. Naše produkční agentura pro Vás zrealizuje firemní akci přímo ve Vašem závodě nebo v lokalitě, kterou společně vybereme. Produkční agentura partyservis98, a.s. zajistí i školení Vašich zaměstnanců v našem rekreačně vzdělávacím zařízení v Krkonoších – Horský pension GENDORF***.

Immigration BIZ

právní služby, byznys služby, imigrační služby – Nabízíme profesionální právní a byznys imigrační služby do USA. Komplet zajistíme vše co potřebujete k úspěšnému získání Vašich víz v USA. Náš tým sestává z kvalifikovaných amerických advokátů.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.