+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PANELOPA - revitalizace

Klíčová slova: rekonstrukce panelových domů, revitalizace panelov

E-mail: info@panelopa.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2010

Popis: Zajišťujeme revitalizace a rekonstrukce panelových domů včetně financování a dotací. Nabízíme také energetický audit, projektovou dokumentaci, poradenství, kompl. dodávky staveb, plastová okna, zateplení fasády, rekonstrukce výtahů, regenerace balkónů a lodžií, hydroizolace a zateplení střech. Jsme držiteli certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Web: www.panelopa.cz

Další související informace

STAVEBNICTVÍ - DS

Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů – Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů, rekonstrukce bytových domů, dřevostavby, rodinné domy, stavební práce

Revitalizace panelových domů - zelená úsporám

zateplení fasád, revitalizace, rekonstrukce domů, – Firma RenovMalplus provádí revitalizaci panelových domů po celé České republice. Provedeme zateplení fasády, rekonstrukci střechy, dodáme a vyměníme okna a dveře, zrekonstruujeme balkóny a lodžie. Revitalizací se zvýší životnost domu.

Rekonstrukce

rekonstrukce domu, rekonstrukce domů Praha, stavby – Naše firma provádí stavby a rekonstrukce rodinných domů a rekonstrukce panelových a činžovních domů. Také děláme rekonstrukce bytů, koupelen a kuchyní, bytových jader, opravy střech, zateplení fasád, pokládku podlahy a mnoho dalšího. Veškeré stavební a řemeslné práce provádíme rychle a kvalitně. Rekonstrukce děláme i formou na klíč.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.