+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PANELOPA - revitalizace

Klíčová slova: rekonstrukce panelových domů, revitalizace panelov

E-mail: info@panelopa.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2010

Popis: Zajišťujeme revitalizace a rekonstrukce panelových domů včetně financování a dotací. Nabízíme také energetický audit, projektovou dokumentaci, poradenství, kompl. dodávky staveb, plastová okna, zateplení fasády, rekonstrukce výtahů, regenerace balkónů a lodžií, hydroizolace a zateplení střech. Jsme držiteli certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Web: www.panelopa.cz

Další související informace

Zateplování domů

Výměna oken, zateplení domů, revitalizace domů – Zajišťujeme komplexní služby v oboru zateplování a revitalizace panelových domů: energetické audity, projektovou dokumentaci, odborné posudky, žádosti o dotace, stavební povolení, výběrová řízení a konečnou kolaudaci.

Rekonstrukce domů, bytů

Rekonstrukce domů, bytů a koupelen – Firma Koudelka, to je tým zkušených řemeslníků, kteří pro Vás zajistí vše okolo rekonstrukce domů, bytů a koupelen v Liberci, Jablonci nad Nisou, Semilech, Turnově, a ostatních městech Libereckého kraje.

Revitalizace panelových domů - zelená úsporám

zateplení fasád, revitalizace, rekonstrukce domů, – Firma RenovMalplus provádí revitalizaci panelových domů po celé České republice. Provedeme zateplení fasády, rekonstrukci střechy, dodáme a vyměníme okna a dveře, zrekonstruujeme balkóny a lodžie. Revitalizací se zvýší životnost domu.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.