+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Parkety, dřevěné, plovoucí a pvc podlahy

Klíčová slova: podlahy praha, renovace parket, parkety, parador,

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2011

Popis: Firma A+A HOKO nabízí parkety, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy a PVC podlahy od profesionálů. Díky dlouholetým zkušenostem a stovkám metrů čtverečních položených podlah víme, která se kam hodí a dokážeme poradit, jaký druh, barvu a vzor vybrat.

Web: www.parketari.cz









Další související informace

Pneuservis Praha 6

Pneuservis Praha 6, pneuservis Praha, pneuservis – Pneuservis Praha 6: pneuservis a rychloservis motorových vozidel. Kompletní výměna letních i zimních pneumatik, výměna alu disků. Zajištění menších oprav motorových vozidel, mytí interiéru auta a karosérie.

Podlahy Praha 8

Podlahy Praha 8, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 8: plovoucí, laminátové a dřevěné podlahy pro útulný domov. U nás si můžete vybrat z velké škály vzorníku z plovoucí, laminátové či dřevěné podlahy, zajistíme i pokládku nebo renovaci podlahy.

Rekonstrukce interiéru

rekonstrukce interiéru Praha, rekonstrukce Praha – Rekonstrukce interiéru Praha: rekonstrukce interiéru bytu, rekonstrukce interiéru. Rekonstrukce interiéru bytu, malování interiéru, zednické i instalatéřské práce, elektrikářské práce, pokládka podlahové krytiny.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.