+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pasivní domy EUROPANEL

Klíčová slova: europanel, nízokoenergetický dům, pasivní dům

E-mail: peska@evora.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2011

Popis: "Poskytuje služby v oblasti výstavby v nízkoenergetickém a pasivním standardu, a to ze stavebního systému EUROPANEL. Firma však nenabízí jen prodej systémů, ale také jejich montáž nebo odborné konzultace s pracovníky společnosti, kteří se touto problematikou zabývají více jak 10 let. V blízkosti Brna má pak Evora svůj referenční dům, který je vybaven produkty, nabízenými touto firmou. Snadno si můžete sjednat jeho prohlídku.

Web: www.evora.cz/

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace – Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na yvtápění.

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.