+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pasivní domy EUROPANEL

Klíčová slova: europanel, nízokoenergetický dům, pasivní dům

E-mail: peska@evora.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2011

Popis: "Poskytuje služby v oblasti výstavby v nízkoenergetickém a pasivním standardu, a to ze stavebního systému EUROPANEL. Firma však nenabízí jen prodej systémů, ale také jejich montáž nebo odborné konzultace s pracovníky společnosti, kteří se touto problematikou zabývají více jak 10 let. V blízkosti Brna má pak Evora svůj referenční dům, který je vybaven produkty, nabízenými touto firmou. Snadno si můžete sjednat jeho prohlídku.

Web: www.evora.cz/

Další související informace

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.1766 sekund.