+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pasivní domy EUROPANEL

Klíčová slova: europanel, nízokoenergetický dům, pasivní dům

E-mail: peska@evora.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2011

Popis: "Poskytuje služby v oblasti výstavby v nízkoenergetickém a pasivním standardu, a to ze stavebního systému EUROPANEL. Firma však nenabízí jen prodej systémů, ale také jejich montáž nebo odborné konzultace s pracovníky společnosti, kteří se touto problematikou zabývají více jak 10 let. V blízkosti Brna má pak Evora svůj referenční dům, který je vybaven produkty, nabízenými touto firmou. Snadno si můžete sjednat jeho prohlídku.

Web: www.evora.cz/

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace – Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na yvtápění.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.1904 sekund.