+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pasivní domy Karon

Klíčová slova: pasivní dům, nízkoenergetické domy, zelená úsporám

E-mail: domy.karon@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2009

Popis: Projektujeme a stavíme pasivní a nízkoenergetické domy, které splňují požadavky na dotace Zelená úsporám. Stavíme podle projektů, které vypracujeme na základě Vašich představ a možností ze dřeva, případně zděnou technologií.

Web: www.karon.cz

Další související informace

Stavební dotace

dotace, zateplení, zelená úsporám, stavební projek – Stavební dotace - jsme stavební projekce plně specializovaná na dotační program zelená úsporámJedná se o podporu vybraných opatření úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie. Program je určen pro vlastníky rodinných a bytových domů (nepanelákové technologie) pro fyzické osoby a společenství vlastníků bytových domů, bytová družstva atd. Cílem je snížení emisí oxidu uhličitého a emisí dalších znečišťujících látek a nastolení dlouhodobého trendu trvale udržitelného bydlení.

Dřevostavby

dřevostavby, nízkoenergetické domy, montované domy – Stavební firma WOOD SYSTEM zabývající se výhradně výstavbou rodinných domů, dřevostaveb. Domy stavíme dle individuální projektové dokumentace, jsme schopni pro Vás postavit jakýkoliv dům, který se Vám líbí a který bude splňovat Vaše nároky a požadavky.

Pasivní dům

pasivní dům, Heluz – Energetická náročnost domu je charakterizována především tepelnými ztrátami. Víte, kdy lze považovat dům za pasivní? Musí mít tepelnou ztrátu do 15 kWh/m2 za rok. Navštivte nový web pasivní dům.info.

Načítání trvalo 0.1876 sekund.