+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pasivní domy Karon

Klíčová slova: pasivní dům, nízkoenergetické domy, zelená úsporám

E-mail: domy.karon@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2009

Popis: Projektujeme a stavíme pasivní a nízkoenergetické domy, které splňují požadavky na dotace Zelená úsporám. Stavíme podle projektů, které vypracujeme na základě Vašich představ a možností ze dřeva, případně zděnou technologií.

Web: www.karon.cz

Další související informace

Zateplení s dotací

dotace na zateplení, zelená úsporám – Pro žádost o dotaci musíte doložit odborný energetický posudek, nebo průkaz energetické náročnosti budovy. Náklady na zpracování těchto dokumentů vám při splnění podmínek akce Isover proplatí, a to až do výše 7000 Kč.

Dřevostavby

dřevostavby, nízkoenergetické domy, montované domy – Stavební firma WOOD SYSTEM zabývající se výhradně výstavbou rodinných domů, dřevostaveb. Domy stavíme dle individuální projektové dokumentace, jsme schopni pro Vás postavit jakýkoliv dům, který se Vám líbí a který bude splňovat Vaše nároky a požadavky.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0716 sekund.