+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pasivní domy

Klíčová slova: pasivní domy

E-mail: domypasivni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2011

Popis: Pasivní domy jsou v současné době velmi oblíbené mezi všemi, kteří chtějí výrazněji ušetřit za energie. Pasivní domy se však poměrně výrazně odlišují od nízkoenergetických domů, více informací najdete na webu.

Web: domy-pasivni.info/

Další související informace

REALITY MORAVA.CZ

reality domy byty pozemky byt chata nemovitost – Nezávislý realitní server s nabídkou tisíců nemovitostí zaměřený na vyhledávání realit ve všech krajích ČR. Jednoduché vyhledávání s možností zadání konkrétní poptávky. Kontakty na realitní kanceláře, banky, pojišťovny, odhadce nemovitostí, zlevněné reality a nabídky realit ze států EU.

Pasivní a úsporné domy

plastová okna, dveře, zimní zahrady, pasivní domy – Firma Plastová okna Červenka vyrábí a dodává plastová okna, vchodové dveře, zimní zahrady, střešní okna atd. nejen pro nízkoenergetické a pasivní domy. Poskytuje odbornou poradu, projekt, rozpočtování nákladů, zaměření a montáž.

Pozemky Unhošť

pozemky stavební parcely rodinné domy – Prodej pozemku v Unhošti nedaleko Prahy. Stavební parcely pro rodinné domy nebo řadové domy. Bydlete v bráně do křivoklátských lesů v jižní části obce Unhošť. Unhošť má věškerou občanskou vybavenost.

Načítání trvalo 0.0704 sekund.