+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pasivní domy

Klíčová slova: pasivní domy

E-mail: domypasivni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2011

Popis: Pasivní domy jsou v současné době velmi oblíbené mezi všemi, kteří chtějí výrazněji ušetřit za energie. Pasivní domy se však poměrně výrazně odlišují od nízkoenergetických domů, více informací najdete na webu.

Web: domy-pasivni.info/

Další související informace

martin-kucera.com

webové aplikace, django hosting, pasivní domy – Na mých stránkách bych vás chtěl seznámit s problematikou stavby pasivního domu v českých podmínkách. Také bych vám rád nabídl své služby v oblasti webových aplikací a django-hostingu. Vyvineme pro Vás moderní, profesionální web, web šitý na míru. Mít vlastní web je v současné době nezbytností.

Úsporné domy

pasivní domy, nízkoenergetické domy – Pasivní domy, nízkoenergetické domy a informace o šetrném bydlení najdete na stránkách o úsporách energií s materiálem Ytong. Prohlédněte si vzorové úsporné domy a podrobné výpočty na webu NetopteZbytečně.cz!

Pasivní domy Pasea

pasivní domy, pasivní domy na klíč, pasivní dům, s – Pasivní domy na klíč PASEA jsou postaveny z přírodních a recyklovatelných materiálů a využívají obnovitelných zdrojů. Pasivní dům je zárukou kvality. Pasivní domy na klíč PASEA jsou postaveny z přírodních a recyklovatelných materiálů a využívají obnovitelných zdrojů. Pasivní dům je zárukou kvality.

Načítání trvalo 1.6551 sekund.