+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pásové bagry YUCHAI

Klíčová slova: YUCHAI, pásový bagr, pásové bagry YUCHAI

E-mail: info@hitcom.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2008

Popis: Prodej, servis a dovoz pásových bagrů YUCHAI. Ke strojům je nabízená široká škála volitelného cenově dostupného příslušenství: vrtáky, drapák, sbíjecí kladiva, lžíce s vyhazovačem, svahovací lžíce, standardní kopací lžíce s čepovým nebo rychloupínacím mechanismem. Další příslušenství jsme schopni dodat dle požadavků zákazníka.

Web: www.hitcom.cz

Další související informace

Zlatá čísla

zlatá čísla, zlaté číslo, O2 karta, O2 karty, sim – Internetový prodej nových a nepoužitých, perfektně zapamatovatelných mobilních čísel, vhodných pro firmy, osobní prestiž a jiné. Největší výběr a nejnižší ceny na internetu.

Automyčka Praha 3

Automyčka Praha 3, automyčka Praha, automyčka – Automyčka Praha 3 – Ruční automyčka, kompletní péče o čistotu vozu, hlídané parkoviště pro zákazníky automyčka. Ruční mytí aut, čištění i tepování autosedaček, mytí skel, ošetření plastu interiéru, voskování, zbavení karosérie asfaltových skvrn.

Levné ubytování

Ubytování Beskydy, levné ubytování, penzion, – Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech. Pochutnejte si u nás na tradičních valašských grilovaných specialitách.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.