+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pásové bagry YUCHAI

Klíčová slova: YUCHAI, pásový bagr, pásové bagry YUCHAI

E-mail: info@hitcom.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2008

Popis: Prodej, servis a dovoz pásových bagrů YUCHAI. Ke strojům je nabízená široká škála volitelného cenově dostupného příslušenství: vrtáky, drapák, sbíjecí kladiva, lžíce s vyhazovačem, svahovací lžíce, standardní kopací lžíce s čepovým nebo rychloupínacím mechanismem. Další příslušenství jsme schopni dodat dle požadavků zákazníka.

Web: www.hitcom.cz

Další související informace

E Cigareta

E Cigareta, Cigarety, Elektronická cigareta, – Informační blog který pojednává k tématu cigarety. Najdete zde historii cigaret, tabáku a také více informací k novému trendu kterým je elektronická cigareta. Dnešní E cigareta je původem z číny ovšem patent vůbec první E cigarety byl vyroben už dříve. Více info najdete na mém blogu.

Hotel Eduard v Bělé pod Pradědem

Hotel Eduard ,ubytování v Bělé pod – Hotel Eduard se nachází v ekologicky chráněné krajinné oblasti hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem,Hotel Eduard nabízí ubytovací služby evropského standardu s celkovou kapacitou 90 míst, která je rozdělena na dvou až šesti lůžkové, vkusně zařízené pokoje ve dvou kategoriích. Pokoje typu A mají vlastní sociální zařízení, pokoje B mají sociální zařízení společné. Vybavení pokojů včetně WC a sprch je na velmi dobré úrovni a odpovídá standardu ***.Cena za pokoj včetně snídaně.

Načítání trvalo 3.4137 sekund.