+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pecializace na revitalizace

Klíčová slova: zateplení, rekonstrukce

E-mail: hlavacek@extra-web.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: Nabízíme zateplení, rekonstrukci nebo výstavbu objektu. Poskytujeme i konzultační práce – jsme společnost RENOP realizace staveb s.r.o., specializujeme se na komplexní regeneraci bytových domů. Nabízíme zateplení, rekonstrukci nebo výstavbu objektu.

Web: www.renop-praha.cz

Další související informace

Emporio Exclusive

stavebnictví, fasády, zateplení, rekonstrukce – Předmětem naší činnosti je realizace a schopnost vybudovat zákazníkovi co nejlepší a nejbezpečnější zázemí, poradit a zařídit jeho potřeby v našem oboru. Náš profesionální tým se postará o bezproblémovou a čistou práci, kterou garantujeme svou několikaletou tradicí a službami v oboru. - Výstavba rodinných domků na klíč - Rekontrukce bytů a bytových jader - Demontáž a montáž plastových oken - Kompletní zednické práce - Fasády - Zateplování rodinných, panelových nebo bytových domů - Celkové rozsáhlé rekonstrukce budov - Půdní vestavby a nástavby - Kovovýroba - Zajištění financování, příp. hypoték

Centrum-zateplení.cz

zateplení, polystyren, zateplení fasád, fasádní – Internetové stavebniny centrum-zatepleni.cz se specializují na dodávku materiálu potřebného k zateplení. Zároveň se zabýváme stavební činností zaměřenou především na realizace spojené s vnějším opláštěním budov, včetně renovací fasád, zateplení fasád. Využíváme fasádní polystyren, izolační vaty atd. Tým Centrum-zatepleni.cz tvoří pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zateplování staveb. Prodejce materiálu a poradce pro řešení a aplikaci zateplovacích systémů Jiří Doležel - provozovatel eshopu www.centrum-zatepleni.cz a Lukáš Malek - realizace zakázek a služby v programu Zelená úsporám. Nabízíme vám kompletní řešení pro zateplení fasád, odborné poradenství a profesionální individuální přístup ke každému zákazníkovi. Poskytujeme veškeré služby v rámci programu Zelená úsporám (zpracování projektu, výpočet a návrh nového stavu, vyřízení dotace, realizace zakázky). Naše služby zahrnují také odborné posouzení technického stavu fasády před zateplením, navržení vhodného zateplovacího systému, financování zateplení na splátky, zpracování grafického návrhu fasády a řešení dalších individuálních požadavků zákazníka. V naší nabídce dále naleznete stavební materiál pro řešení zateplení střech, stropů, podlah a soklu. Díky velmi dobré spolupráci s předními výrobci stavebního materiálu Vám dokážeme poskytnout nabízené zboží za velkoobchodní ceny. Zboží zavážíme zdarma po celé ČR v závislosti na objednaném množství.

Rekonstrukce

rekonstrukce bytového jádra – Provádíme rekonstrukce bytového jádra, bytů v panelových domech, dále pak rekonstrukce a výstavby koupelen. Naše firma je na trhu od r. 1997. Přinášíme Vám nejenom rekonstrukci bytového jádra, ale komplexní řešení rekonstrukce celého bytu na klíč.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.