+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pecializace na revitalizace

Klíčová slova: zateplení, rekonstrukce

E-mail: hlavacek@extra-web.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: Nabízíme zateplení, rekonstrukci nebo výstavbu objektu. Poskytujeme i konzultační práce – jsme společnost RENOP realizace staveb s.r.o., specializujeme se na komplexní regeneraci bytových domů. Nabízíme zateplení, rekonstrukci nebo výstavbu objektu.

Web: www.renop-praha.cz

Další související informace

revitalizace

revitaliazce rekonstrukce zateplení energie oprava – Kompletní informační server ze všech oblastí stavebnictví a bydlení. Centrum poptávek stavebních a revitalizačních prací. Nabídka registrace firmám do databáze poptávek stavebních a revitalizačních prací.

Jak na rekonstrukce bytu?

rekonstrukce bytu, zrekonstruovat byt, jak na – Nový informační server je tu pro všechny, kteří plánují rekonstrukci bytu a hledají užitečné tipy, rady, informace, nebo inspiraci. Pravidelně vám tu budeme přinášet články o nových trendech v bytovém vybavení, o způsobech zateplování a financování přestavby či o možnostech použití materiálů, díky kterým vytvoříte domov přesně podle vašich představ.

Rebyja sro

rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce bytových – Naše firma, jak již sám název napovídá, se zabývá rekonstrukcí bytových jader. Provádíme veškeré stavební úpravy a rekonstrukce v domech a bytech. Obklady a dlažby, vodoinstalace a topenářství, elektroinstalace, zednické práce, bourací a vyklízecí práce, malířské práce. Také Vám dodáme a namontujeme veškerou sanitární techniku, dlažbu a obklady dle Vašeho výběru. Naše služby také zahrnují bezplatné konzultace a vypracování cenové nabídky.

Načítání trvalo 0.1077 sekund.